reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boso czy w kapciach- w czym chodzą wasze maluchy po domu?

reklama
roznie bywa, ale tez czytalam ze maluchy do trzeciego roku zycia to powinny chodzic w butach ktore dobrze trzymaja stope i kostke. zeby sie nie robilo jakies plaskostopie czy inne rzeczy...
 
Mój synek nie znosi kapci, skarpetek, rajstop itd. Nawet za spodniami nie przepada, dlatego na kalesonki zapinam mu body, taki zestaw wygląda dziwnie ale przynajmniej zimą jest w miarę kompletnie ubrany :)
 
Mój synek przeważnie chodzi w kapciuszkach ale jak pyta się czy może na troche ściągnąć to pozwalam mu i zakładam mu wtedy grube antypoślizgowe skarpety:-)
 
eve535 ale się uśmiałem. U nas dzieci i rodzice zawsze boso ale nasza mała pociecha lubi takie gąbkowe klapeczki latem bo może kursować między domem i trawnikiem bez zatrzymywania. Wczoraj nastąpiła zmiana dziadek podczas jej wizyt u nich nie cierpiał jej stopek tylko w skarpetkach i kupił jej kapcie. O dziwo przyrosły:-)
 
Bylismy z dwuletnim synkiem na wizycie u ortopedy i powiedział, ze dzieci powinny chodzić w kapciach bo boso to rozbijają się nóżki. Powiedział, że dziecko moze chodzić boso tylko po piasku
 
reklama
Do góry