reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bostonka? Bardzo proszę o poradę.

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Witam.
Synek ma 8 miesięcy.
3 dni temu zaczął dziwnie charczeć w nosku, ale nosek ma czysty. Pediatra stwierdziła że w domu za ciepło.
Wczoraj mieliśmy trzecią dawkę szczepionki 6 w 1.
Dzisiaj (minęła doba od 6w1) i z rana synek na wysypke....
Wystraszyłam się bo nigdy nic jeszcze nie miał.
Moja siostra już go zdiagnozowała - bostonka...
Syn nie ma temperatury i zupełnie nic mu się nie dzieje.
Jak na złość nigdzie się nie dodzwonię.

Wysyłka po 3 dawce szczepionki??na wcześniejsze synek nie miał zupełnie nic,nawet stanu podgorączkowego,super samopoczucie.

Mąż sugeruje jechać do szpitala.
Dobro synka jest najważniejsze tylko obawiam się bo ja jestem chora na białaczkę i w naszym szpitalu szaleje covid.


Napiszcie proszę jakieś Wasze opinie.
 

Załączniki

  • IMG_20210106_142018.jpg
    IMG_20210106_142018.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 1 359
  • IMG_20210106_142005.jpg
    IMG_20210106_142005.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 239
  • IMG_20210106_140140.jpg
    IMG_20210106_140140.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 236
  • IMG_20210106_140026.jpg
    IMG_20210106_140026.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 440
  • IMG_20210106_133050.jpg
    IMG_20210106_133050.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 251
reklama
Ja bym jednak podejrzewała reakcję alergiczną na szczepionkę. Dzwoń rano do przychodni - niech udzielą Ci chociaż teleporady lub wystawią receptę na coś przeciwalergicznego. Albo próbuj dzwonić na SOR - może się uda.

Przyjamniej u nas bostonka wyglądała nieco inaczej.
 
Taka reakcje na szczepionkę, trzeba zgłosić, a czy czytałaś jakie mogą być skutki uboczne szczepionki? Wiadomo lekarze o tym nie mówią, ale jak wiesz co dostal to można na necie sprawdzić
 
W 6w1 na pewno w skutkach ubocznych jest wysypka.
U mnie córka źle zareagowała na pierwszą dawką i później szczepiłam 5w1 i było ok.
 
W 6w1 na pewno w skutkach ubocznych jest wysypka.
U mnie córka źle zareagowała na pierwszą dawką i później szczepiłam 5w1 i było ok.
To była trzecia dawka 6w1. Pediatra powiedziała że to na pewno nie po szczepieniu bo to już trzecia dawka.
Ja też myślałam że to po szczepionce...

Na szczęście udało mi się skontaktować z pediatrą dzisiaj. Uczulenie się nie nasila. Synek nie ma temperatury i funkcjonuje tak jak zawsze. Kazała się pokazać jutro... Strasznie to dziwne
 
A zerknij do książeczki zdrowia - czy zawsze tą samą szczepionkę dostaliście - bo są dwie - Infanrix hexa i Hexacima. Teoretycznie różnią się tylko producentem, ale...
 
A zerknij do książeczki zdrowia - czy zawsze tą samą szczepionkę dostaliście - bo są dwie - Infanrix hexa i Hexacima. Teoretycznie różnią się tylko producentem, ale...
Tak,ta samo. Zachodzenie głowę...czy jeśli po szczepionce ,to czy mgło jeszcze jakoś źle wpłynąć...eh....same nerwy i stres
 
Taka reakcje na szczepionkę, trzeba zgłosić, a czy czytałaś jakie mogą być skutki uboczne szczepionki? Wiadomo lekarze o tym nie mówią, ale jak wiesz co dostal to można na necie sprawdzić
Zgłosiłam dziś pediatrze która szczepila i jutro mamy podjechać z synkiem.
Jakaś zdenerwowana tym wszystkim jesten
 
reklama
Ja bym jednak podejrzewała reakcję alergiczną na szczepionkę. Dzwoń rano do przychodni - niech udzielą Ci chociaż teleporady lub wystawią receptę na coś przeciwalergicznego. Albo próbuj dzwonić na SOR - może się uda.

Przyjamniej u nas bostonka wyglądała nieco inaczej.
Kazała mi podać wapno 2x po 3 ml.. i kąpiel w krochmalu
 
Do góry