reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

boże ..... oszaleje chyba, niech ktoś mi poradzi :(

reklama
My chcemy naprawdę mieć dzieci ja dbam o siebie nie palę biorę witaminy zdrowo jem dbam o zdrowie i nie palę
od wczoraj albo przedwczoraj nie palisz. Wiec uwierz mi, to nie wplynelo jeszcze na Twoje komórki jajowe. Dodatkowo, jesli Twoj maz pali to Ty palisz biernie przy nim. A to jest tak samo szkodliwe. Poczytaj sobie jak nie wierzysz.
Ile bierzesz te suplementy i witaminy? Skad wiesz, ze u Ciebie wszystko ok? Robilas jakies badania oprocz usg?
 
od wczoraj albo przedwczoraj nie palisz. Wiec uwierz mi, to nie wplynelo jeszcze na Twoje komórki jajowe. Dodatkowo, jesli Twoj maz pali to Ty palisz biernie przy nim. A to jest tak samo szkodliwe. Poczytaj sobie jak nie wierzysz.
Ile bierzesz te suplementy i witaminy? Skad wiesz, ze u Ciebie wszystko ok? Robilas jakies badania oprocz usg?
Od bardzo dawna kilka lat
 
Jeszcze dodam, że rzucenie palenia to jest tyciuni pikuś przy tym, co prawdziwy mężczyzna musi robić dla swojej partnerki w ciąży, a potem po porodzie i dla dziecka. Więc jak fajek nie chce rzucić, to nie licz, że choć jedną pieluchę przewinie.
 
reklama
Do góry