reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

boże ..... oszaleje chyba, niech ktoś mi poradzi :(

wiesz co, jak chcesz pomocy to zacznij pisac dokladnie co i jak. Bo tutaj sa kobiety, ktore moga pomoc ale ciezko rozmawiac z Toba bo nie obraz sie ale wygladasz jak dziewczyna(chlopak?) ktora pisze sobie z nudow na forum dla osob, ktore staraja sie o dziecko i nie podaje zadnych dokladnych informacji bo nie wie co napisac bo nie stara sie o dziecko i nie wie co powinno sie napisac.
Dokładnie. Ja tez juz zaczynam odnosić takie wrażenie. Nic nie jest napisane konkretnie, tak jakby to nie miało wcale miejsca. Pisałam jej już, żeby poszła na wątek kreskowy, to dziewczyny by jej doradziły co i jak trzeba badać, ale chyba woli nam coś wkręcać.
 
reklama
Dokładnie. Ja tez juz zaczynam odnosić takie wrażenie. Nic nie jest napisane konkretnie, tak jakby to nie miało wcale miejsca. Pisałam jej już, żeby poszła na wątek kreskowy, to dziewczyny by jej doradziły co i jak trzeba badać, ale chyba woli nam coś wkręcać.
Staram się o dziecko leczę się od trzech lat
 
Dokładnie. Ja tez juz zaczynam odnosić takie wrażenie. Nic nie jest napisane konkretnie, tak jakby to nie miało wcale miejsca. Pisałam jej już, żeby poszła na wątek kreskowy, to dziewczyny by jej doradziły co i jak trzeba badać, ale chyba woli nam coś wkręcać.
dziwne to jest. Widzialam te posty na kto po in vitro. Zadnych dokladnych informacji to dla mnie jasna sprawa, ze to fake. Jeszcze pytasz dokladnie, a tu ogolne odpowiedzi i ciagle, ze sie na niej wyzywamy i jej nie wierzymy. Ciezko wierzyc jak czyta sie takie cos.
 
reklama
Po za tym pisałam jakie miałam zabiegi więc wszystko jest realne a nikomu nic nie muszę udowadniać
 
Do góry