reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bradykardia płodu

Retka.2022

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2022
Postów
123
Cześć, mam pytanie czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem. Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek historie od Was. U płodu podczas USG prenatalnego w 12 tygodniu wyszła bradykardia (tętno 127), tydzień wcześniej na wizycie u lekarza prowadzącego tętno 134 ( także za niskie jak na ten tydzień ciąży). Dostałam skierowanie do Warszawy na echo serce. Na tym etapie budowa serca prawidłowa. Wszystkie narządy prawidłowe, dziecko ruchliwe, rośnie bardzo ładnie. Z pappy ryzyko wad bardzo niskie. Zrobiłam przeciwciała Ssa i SSb, czekam na wynik. Lekarze nie mają pojęcia co to może być. Mówią, że albo jakaś choroba jeszcze nie zdiagnozowana, albo taka uroda dziecka. Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Szukam już wszędzie punktu zaczepienia, bo jesteśmy bardzo zestresowani ta sytuacja.
 
reklama
U nas inaczej... na prenatalnych wyszla tachykardia. Unormowało się samo w ciagu kilku tygodnii. Syn ma rok🙂
 
U nas w ciąży to nie, ale po porodzie wyszła bradykardia - wszystko wyglądało okej, ale dla bezpieczeństwa byłyśmy pod opieką poradni kardiologicznej do 2 roku życia. Obecnie 8 lat i tak naprawdę nie wiadomo co było powodem (tzn. według mnie szczepienie na gruźlicę)
 
Dzięki za odpowiedzi, niestety nie ma w ogóle podobnych przypadków do mojego, więc nie ma na czym bazować. Mam cichą nadzieję, że tętno się jednak unormuje 😔
 
Do góry