reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu u 2 miesięcznego niemowlaka

Mama2021_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2021
Postów
47
Od dwóch dni moja mała nie ma za dużego apetytu a szczególnie dało się to zauważyć dzisiaj kiedy w nocy karmiłam ja i wypiła tylko 10 ml mm po 3h przerwy, później rozbudziła się zaczęła się uśmiechać i gaworzyc, jest zdrowa nie ma temperatury, kaszlu ani kataru, ale problem w tym że nie je :/ rano po 5tej wypiła już 60 ml na raz a później tylko 30 ml :/ nie wiem czy to normalne :/ wydaje mi się że się nie najada i zaczynam się martwić, a ona normalnie się bawi i śmieje, gaworzy
 
reklama
Pewności nie mam, ale nie wydaje mi się,żeby się nie najadała... Skoro jest radosna, to raczej głód jej nie doskwiera..
Ja karmiłam syna piersią, więc w ogóle nie kontrolowałam ile zjada, ale bywały też takie momenty,że ledwo zaczynał a już spał.. Ale budził sie z krzykiem bo znów chcial jeść..
Kontroluj ja tylko u pediatry z wagą i wewntualnie wtedy działaj, na siłę i tak nie zje. Spokojnie
 
Do góry