reklama

Brak apetytu w ciaży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Małgosiaa, 1 Lipiec 2005.

1. Małgosiaa

Małgosiaa Aktywna w BB

Mam pytanie gdyz zaczynam sie juz sama denerwowac.... czy wam tez sie nie chce jesc ????? nie chcialabym zrobic sobie ani malenstwu krzywdy, ale w ogole nie chce mi sie jesc ! Jest druga a ja wypilam tylko pol szklanki mleka :( Mam jesc na sile ??? Czy to normalne ???

2. AgnieszkaM

AgnieszkaM Zaangażowana w BB

Nic się nie przejmuj, to normalne. Na początku ciąży zarodek czerpie z Twoich zapasów i niczego mu nie brakuje. Ja na początku prawie nic nie jadłam, bo cały czas wymiotowałam, praktycznie całą dobę. Nawet jak wypiłam wodę to był kibelek. Też się denerwowałam, ale później przeszło, apetyt wrócił a dzidzi to nie zaszkodziło

3. reklama
  4. eg16

eg16 Fanka BB :)

Ja na początku ciąży schudłam 3,5kg z powodu ciągłych wymiotów (nawet w nocy), odechciewało mi się jeść bo za każdym razem biegałam do łazienki, nawet po szklance herbaty. Ale na szczęście w 12 tygodniu mi przeszło i teraz nadrabiam straty. :laugh:

5. Atruviell

Atruviell Wrześniowe mamy'07

U mnie było dokładnie tak jak u AgnieszkiM. Przez pierwsze miesiące niemal wmuszałam w siebie jedzenie (jak nie zjadłam było mi niedobrze, jak zjadłam - to samo). Nie mogłam patrzeć nawet na słodycze, które zawsze uwielbiałam;D Bez problemu przełykałam tylko soczki marchewkowe przecierowe. Dopiero pod koniec piątego miesiąca wrócił mi apetyt. Ważne, żebyś - jeśli tylko zalecił ci to twój doktor - brała regularnie witaminy dla kobiet w ciąży i kwas foliowy.

6. EWA22

EWA22 Fanka BB :)

Ja tez tak miałam - dosłownie odniechciewało mi sie jeść bo po wszystkim nawet o cukierku biegłam do łazienki. A teraz jestem w 18 tygodniu i wkońcu mi przeszy mdłości - a myślałam że to juz nigdy się nie skończy. Także głowa do góry!!!

7. Anja26

Anja26 Gość

Ja tez w pierwszych 3 miesiacach schudlam. Apetytu zero i co dzien wymioty. A teraz to co dwie godzinny jem, inaczej mam mdlosci, aha no i apetyt na wszsytko.

8. Małgosiaa

Małgosiaa Aktywna w BB

No tak........tyle, ze ja zadnych wymiotow i tym podobnych......a moja lekarka kazala mi tylko brac kwas foliowy a co do witamin to powiedziala ze duzo owocow i warzyw bo nie jest zwolennikiem sztucznych witamin :)

9. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

ja też na początku nic nie jadłam, za to w 3 miesiącu, jak mnie wzięło.... zawsze pod ręką musiałąm mieć coś do jedzenia, bo głód łapał mnie z nienacka i tak solidnie, że prawie mdlałąm.... był nawet pewnien okres kiedy jadłam 3 obiady :))

10. reklama
  11. gaga

gaga uzależniona

nie ma się co przejmować moja gin powiedziała że jak nie mam ochoty nie powiinam się zmuszać. Tym bardziej że dzidzia zje wszystkie moje zapasy. W zasadzie do 4 miesiąca nie przytyłam tylko schudłam, za to teraz hohohohoho przytyłam jak za dwie ciąże :) także nie ma się co martwić, a jak dużo wymiotujesz to odstaw cyrtusy i soki cytrusowe bo one niestety mogą wywoływać wymioty

12. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Hihihi to tylko ja jadłam co godzinę pół bułki bo inaczej pawik murowany :) ?

Poleć forum