reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak apetytu

dwojuna

marzec 26/2007
Dołączył(a)
31 Październik 2007
Postów
6
mam klopot z maluszkiem, od kilku dni nie chce jesc:( ma 7,5 mies. od 6 mies ma rozszerzona diete apetyt mu dopisywal, teraz niestyty nie. nie jest chory, jedynie zabki mu dokuczaja juz od dluzszego czasu - jeszcze ich nie posiada. zastanawiam sie nad zabkami, ale nie jestem pewna - pomozcie?:no:
 
reklama
jestem pewna,ze to zabki,bo raczej nie ma innej opcji,no bo jaka?moj antosiek coprawda zabkowanie przechodzi bez zadnych problemow,ale dzieci moich kolezanek niestety maja urwanie glowy.kazde dziecko inaczej na to reaguje:jedne maja goraczke,inne zielone kupki,a inne wlasnie brak apetytu.jestem pewna,ze to minie,ale musisz byc cierpliwa.
 
U naszego Bąbla brak apetytu,to najczęściej wtedy,gdy wychodzą zęby lub zbliża się jakaś infekcja.Gdy idzie ząbek,mały nie chce ssać nawet smoczka,a z łyżeczki tez zjada o wiele mniej.Nie martw się,to minie.:tak::tak:
 
Do góry