reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bólu brzucha?

Alexandra8911

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2023
Postów
46
Kobietki czy brak bólu brzucha do 14 tygodnia jest normalny bo większość z was pisze że jednak to jest normalne że boli bo macica się rozciąga. A jeśli nie boli? Czy któraś z was nic nie czuła a jednak było ok?
 
reklama
Kobietki czy brak bólu brzucha do 14 tygodnia jest normalny bo większość z was pisze że jednak to jest normalne że boli bo macica się rozciąga. A jeśli nie boli? Czy któraś z was nic nie czuła a jednak było ok?
Skoro nie boli to tylko się cieszyć a nie martwić- jeszcze zacznie jak macica będzie coraz bardziej rosła. 😉
 
Ja jestem w 34 tygodniu i bólu brzucha nie mam do dziś, dolegliwości zaczęły mi się dopiero teraz takie jak min. ból w pachwinach, naprawdę ciesz się że brzuch Cię nie boli i ciesz się w pełni ciążą, powodzenia
 
Kobietki czy brak bólu brzucha do 14 tygodnia jest normalny bo większość z was pisze że jednak to jest normalne że boli bo macica się rozciąga. A jeśli nie boli? Czy któraś z was nic nie czuła a jednak było ok?
Mnie brzuch sam w sobie nie bolał.
Jeśli coś już odczuwałam to od czasu do czasu ( od święta jak to się mówi ) kłucie w pachwinach niemal nad samym wzgórkiem łonowym, jakby mi ktoś wbijał malutkie szpileczki .
I to było tyle.
 
Do góry