reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bólu piersi czy to normalne?

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Hejka
Wczesna ciąża, potwierdzona 3 testami i beta hcg a mnie prawie wogole nie bolą piersi. W pierwszej ciąży która była 10 lat temu nie pamiętam już czy bolały mocno czy nie . I kurcze trochę się niepokoje czy to normalne ??
 
reklama
W pierwszej ciąży nie czułam bólu piersi długo a teraz w drugiej praktycznie kilka dni po poczęciu już bardzo czuje dlatego kazda ciaza inaczej
 
Witam jestem w 10 tygodniu to pierwsza ciaza , piersi mnie nie bola tylko sa wrazliwe ma dotyk czy to normalne ? Nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych
 
Witam jestem w 10 tygodniu to pierwsza ciaza , piersi mnie nie bola tylko sa wrazliwe ma dotyk czy to normalne ? Nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych
Jeśli regularnie monitorujesz swój stan i chodzisz do ginekologa na umówione wizyty i ogólnie wszystko jest ok to takie objawy a właściwie ich brak są jak najbardziej normalne. Mnie całą ciąże nie bolały piersi, nie były też wrażliwsze na dotyk. Nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych i ciąża donoszona, urodziłam zdrowego synka. Też stresowałam się tym że nie mam dolegliwości ciążowych ale ginekolog powtarzała mi że "tylko się cieszyć" więc ja powtórzę to Tobie - tylko się cieszyć.
 
Do góry