reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Brak ciąży i moje nerwy

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam. Jestem tu nowa, staramy się z mężem o dziecko już trzeci miesiąc, chociaż nie mierze temperatury,polegam tylko na kalendarzyku(aplikacja) no i lipa,mąż jest hmm jakby to delikatnie nazwać..grubaśny(125 kg i 175 wzrostu), odkąd ze sobą jesteśmy i mieszkamy (6 miesięcy) jada zdrowe rzeczy ,staramy się dużo ruszać etc. No niestety waga spada powoli a dzidzi nadal nie ma. To tak ogółem o nas. A teraz o mnie , popadam w paranoję, każdy miesiąc kiedy dostaje okres to jakaś porażka, jestem placzliwa, krzykliwa..w tym miesiącu okres się spóźnił(4 dni) ..już miałam nadzieję,test negatywny więc wczoraj mężowi zafundowałam płacz pretensje i rzucanie rzeczami z szafek (według mnie był bajzel) i tak za każdym razem. Zastanawiałam się nad psychologiem, lekami? Czy ktoś coś może mi doradzić? Czuję się taka..beznadziejna i nie wiem...pusta

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
JUŻ 3 miesiące? Dziewczyno, co mają powiedzieć kobiety, które się starają po 3 LATA i nic???
Z takim podejściem i nastawieniem to Ty nic nie zdziałasz, bo niejedna Ci powie, że zaszła dopiero na wczasach albo w trakcie przełomu życiowego, kiedy myśli zaprzątało coś innego, niż pragnienie ciąży.
I aplikacja na telefonie moim zdaniem nie jest wyznacznikiem, każda kobieta może mieć inny cykl, zainwestuj w testy owulacyjne i sprawdzaj, kiedy powinniście się kochać...

M

Magda82...

Gość
Jesteście dopiero pół roku po ślubie i tyle też mieszkacie razem to może na początek powinniście się nawzajem poznać bo czymś innym jest randka i czymś innym wspólne mieszkanie .Cieszcie się tym czasem we dwoje no gdy pojawi się dziecko to nie będziecie już mieli tyle czasu dla siebie .Pomyśl też o Twoim mężu jak on się z tym czuje i jak będzie się czuł gdy Wasze starania jeszcze potrwają a Ty będziesz robiła takie jazdy .Piszę to ze swojego doświadczenia. A 3 miesiące to bardzo bardzo króciutko. A jak odpuscisz i przestaniesz się spisać to ciąża się szybko pojawi .

reklama

karolyn1987

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
8
Przede wszystkim ZLUZUJ. Z taka presja to mozesz nie wiele zdzialac. Po drugie skad pretensje do meza? Ok jest duzy ale to niekoniecznie ma wplyw na to ze w ciazy nie jesteś. To dopiero 3 miesiac. Dopiero. Leki przy staraniach o ciaze? Srednio to widze.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To nawet nie tyle pretensje co złość na siebie no i na nim się odbija, staram się wyluzować, ale średnio mi to wychodzi, po prostu kiedy zbliża się okres to wstępuje we mnie inna osoba no i się rzucam jak ,,g*wno w betoniarce,,. No włAśnie te leki jak się staramy..hmmm

Kasia_831

Rozwiązania
0
Życie różnie się układa:) Staracie się dopiero 3 miesiące...3 miesiące uwierz mi to jest NIC ale rozumiem twoje rozczarowanie bo ja zachowywałam się tak samo 10 lat temu:) Myślałam, że zajście w ciążę to jest hop siup a tu się okazało, że czasem nie...Dopiero po 2 latach zaczeliśmy badania, okazało się , że ze mną wszystko super za to z moim byłym mężem niezbyt dobrze...Wprawdzie rozstaliśmy się lecz nie z powodu , że nie mogliśmy mieć dziecka - były inne:) No i po 9 latach zaszłam w ciążę za piewrwszym razem z nowym partnerem - już było bez spinki, totalny luz...ale zobacz ile czasu potrzebowałam, żeby wyluzować:) A teraz dziekuję Górze , że nie pozwoliła mi zajść w ciążę wcześniej bo dopiero teraz jestem szczęśliwa i dopiero teraz mam w sobie spokój, który dziecku jest najbardziej potrzebny. Także wszystko w swoim czasie...

B

bb nieznajomy

Gość
Przede wszystkim zadbajcie o siebie i o zdrowa relacje. Niech maz zrzuci zbedne kilogramy dla wlasnego zdrowia i zdrowia dziecka. Jak zyciowo sie ogarniecie, to zacznijcie na nowo probowac. Z tego co widze, jestes bardzo zdesperowana i roszczeniowa. Moze na poczatek jakies hobby?

Jazka

Rozwiązania
1
Kochana my staraliśmy się ponad 3 lata, musisz być cierpliwa i zdrowo podejść do sytuacji. ja wiem że ciężko patrzy się na jedną kreskę ale spokojnie nie denerwuj się pojawi się i druga

Vercia

Rozwiązania
2
Wyluzuj, ja tez czasami mam taki dzień, ze meza bym zabila za wszystko.. hormony.. czesto cos powiem za duzo i potem zaluje, staram sie nie odzywac jak mam gorszy dzień i jego np uprzedzam zeby dla swojego dobra lepiej sie do mnie nie odzywal po co sie wadzic o jakies pierdoly.. i tak jak dziewczyny pisza 3 miesiace to nic.. ludzie staraja sie o dzieci latami i popadaja w skrajne obsesje..

G

goszczaca

Gość
Dziewczyny mają rację. Wyluzuj dziewczyno. A jak będziesz obwiniać siebie i męża to wierz mi relacje będą między wami byle jakie. Czerp przyjemność z każdego zbliżenia, cieszcie się sobą..bo jak pojawi się dziecko moze co nie co się zmienić. Ja będąc w podobnej sytuacji jak Ty tez sie spinalam, bo ja musze juz. I nic lipa.. W koncu mówię do swojego M. nul koniec odpuszczamy, trzeba zajac sie przygotowaniami do slubu i co i miesiac przed slubem dowiedzialam sie ze jestem w 6 tc. :D więc widzisz, foliQ brac i się kochać:) czerp przyjemność:tak:

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry