reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ciąży i moje nerwy

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
26
Witam. Jestem tu nowa, staramy się z mężem o dziecko już trzeci miesiąc, chociaż nie mierze temperatury,polegam tylko na kalendarzyku(aplikacja) no i lipa,mąż jest hmm jakby to delikatnie nazwać..grubaśny(125 kg i 175 wzrostu), odkąd ze sobą jesteśmy i mieszkamy (6 miesięcy) jada zdrowe rzeczy ,staramy się dużo ruszać etc. No niestety waga spada powoli a dzidzi nadal nie ma. To tak ogółem o nas. A teraz o mnie , popadam w paranoję, każdy miesiąc kiedy dostaje okres to jakaś porażka, jestem placzliwa, krzykliwa..w tym miesiącu okres się spóźnił(4 dni) ..już miałam nadzieję,test negatywny więc wczoraj mężowi zafundowałam płacz pretensje i rzucanie rzeczami z szafek (według mnie był bajzel) i tak za każdym razem. Zastanawiałam się nad psychologiem, lekami? Czy ktoś coś może mi doradzić? Czuję się taka..beznadziejna i nie wiem...pusta
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, przepraszam, że nie na temat. Bardzo jestem zestresowana. Proszę o pomoc. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test.Jak na zdjęciu. Wyszedł na począttku negatywny. po godzinie wyszedł taki jak na zdjęciu, zrobiłam wynik z krwi , ale wynik dopiero w poniedziałek. Popołudniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem co myśleć?
Jak dla mnie to nic nie będzie. Wynik odczytuje sie wg informacji na opakowaniu, po godzinie to nawet nie ma co patrzeć na test. Skoro potem test wyszedł negatywny to po beta?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny mają rację. Wyluzuj dziewczyno. A jak będziesz obwiniać siebie i męża to wierz mi relacje będą między wami byle jakie. Czerp przyjemność z każdego zbliżenia, cieszcie się sobą..bo jak pojawi się dziecko moze co nie co się zmienić. Ja będąc w podobnej sytuacji jak Ty tez sie spinalam, bo ja musze juz. I nic lipa.. W koncu mówię do swojego M. nul koniec odpuszczamy, trzeba zajac sie przygotowaniami do slubu i co i miesiac przed slubem dowiedzialam sie ze jestem w 6 tc. :D więc widzisz, foliQ brac i się kochać:) czerp przyjemność:tak:
 
reklama
Witam, przepraszam, że nie na temat. Bardzo jestem zestresowana. Proszę o pomoc. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test.Jak na zdjęciu. Wyszedł na począttku negatywny. po godzinie wyszedł taki jak na zdjęciu, zrobiłam wynik z krwi , ale wynik dopiero w poniedziałek. Popołudniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem co myśleć?
 

Załączniki

  • 20170614_061558.jpg
    20170614_061558.jpg
    722 KB · Wyświetleń: 61
Witam, przepraszam, że nie na temat. Bardzo jestem zestresowana. Proszę o pomoc. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test.Jak na zdjęciu. Wyszedł na począttku negatywny. po godzinie wyszedł taki jak na zdjęciu, zrobiłam wynik z krwi , ale wynik dopiero w poniedziałek. Popołudniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem co myśleć?
To zrob jeszcze jeden test jutro ale wydaje mi się, ze cos na rzeczy będzie.

Ps. Nie chce być czepliwa, ale trzeba było u staraczek się spytać, nie fajnie to wygląda jak się podpinasz pod wątek osoby, która pragnie zobaczyć dwie kreski.:-( :(
 
Witam, przepraszam, że nie na temat. Bardzo jestem zestresowana. Proszę o pomoc. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test.Jak na zdjęciu. Wyszedł na począttku negatywny. po godzinie wyszedł taki jak na zdjęciu, zrobiłam wynik z krwi , ale wynik dopiero w poniedziałek. Popołudniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nie wiem co myśleć?
Jak dla mnie to nic nie będzie. Wynik odczytuje sie wg informacji na opakowaniu, po godzinie to nawet nie ma co patrzeć na test. Skoro potem test wyszedł negatywny to po beta?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry