reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ciąży po poronieniu / Rezygnowanie ze staranek

Jak szybko rozpoczęłaś staranka po poronieniu??

  • nie później niż 3 miesiące po stracie

    Głosów: 19 52,8%
  • po 6 miesiącach

    Głosów: 8 22,2%
  • po roku

    Głosów: 3 8,3%
  • czekałam dłużej niż rok

    Głosów: 6 16,7%

  • Wszystkich głosujących
    36
Iwonka25- czy robisz już badanka i bierzesz folik??? Może powinnyśmy tak równolegle do przygotowywania naszych mężów zająć się sobą.
Gdy oni się zdecydują nie będziemy musiały czekać;-):-D:-D:-D
 
reklama
Po stracie małej iskierki większość z nas decyduje się na jak najszybsze zajście w następną ciąże. Kolejna ciąża pomaga uciszyć źle emocje i sprawia że znów ‘żyjemy’.

Niestety niektórym z nas długo nie udaje się zajść w kolejną ciąże albo z powodów (finansowych, zdrowotnych lub rodzinnych) muszą zrezygnować ze staranek.. Kolejne miesiące się wleką a święta wydają się puste i smutne.

Ja poroniłam w grudniu 2008. Mój M nie jest jeszcze gotowy na dziecko (chce mieć bobaska za kilka lat) Jest mi w tej sytuacji bardzo ciężko. Mam pytanie do dziewczyn które po poronieniu nie mogą skupić się na planowaniu kolejnej ciąży i muszą przestać myśleć o bobasku. Jak sobie radzicie?? Czy potraficie szczerze się cieszyć rodzącymi się dziećmi w rodzinie???;((((

Rodzącymi Dziećmi w rodzinie czy potrafię się cieszyć? Tak...Tylko,że to jest już coś innego, cieszę się, że mają zdrowe dziecko, a z drugiej strony to tak bardzo boli:-(
Ja ze staraniami muszę się powstrzymać po pierwsze z powodu cesarki, po drugie w lipcu bierzemy ślub i nie chcę być w ciąży, gdyż będę strasznie się bała, że nie daj Bóg coś przez tańce by się stało, a po trzecie psychika...
może porozmawiaj z mężem i ustalcie jakąś datę? wtedy będzie lepiej czas leciał, my teraz zakładamy, że po ślubie będziemy nie tyle ile się starać, ale lecieć do końca i co ma być to będzie
 
czy potrafię się cieszyć? Tak...Tylko,że to jest już coś innego

zgadza się. jest inaczej. mam wrażenie że coś tracę przez swoje podejście. kiedyś uwielbiałam bawić cudze maluszki a teraz na rodzinnym spotkaniu z trudem godzinę wysiedzę. nie potrafię się zmusić do poświęcenia najmłodszym choć chwili uwagi :-(

dobry pomysł aby poczekać do ślubu:tak: tyle zamieszania że prędko Ci zleci. Masz już suknie??:-D
 
zgadza się. jest inaczej. mam wrażenie że coś tracę przez swoje podejście. kiedyś uwielbiałam bawić cudze maluszki a teraz na rodzinnym spotkaniu z trudem godzinę wysiedzę. nie potrafię się zmusić do poświęcenia najmłodszym choć chwili uwagi :-(

dobry pomysł aby poczekać do ślubu:tak: tyle zamieszania że prędko Ci zleci. Masz już suknie??:-D

Mojemu kuzynowi 13 stycznia urodziła się córka i myślałam, że będzie ciężko, ale jak pojechałam, to spędziłam tam 4 godziny. A na małą nie mogłam przestać patrzeć- fakt za pierwszym razem, gdy ją zobaczyłam nasunęło się pytanie- jaki był Maciuś?:-( Gdyż niestety, ale Go nie zobaczyłam, czego żałuję do dziś:-:)-( Może mi było łatwiej, ponieważ to jest Dziewczynka. Drugi Kuzyn ma 5-cio miesięcznego Syna i tylko raz na niego spojrzałam...
A co do sukni, to tak- mam już wybraną
Wczoraj wrzuciłam link na ciąża po poronieniu;-)
 
a ja niestety drugi raz poroniłam :( na razie nie myślimy o staraniach tylko bardziej chyba o wyjaśnieniu przyczyny tych poronień, ale za was i tak kochane trzymam kciuki
 
Iwonka25- czy robisz już badanka i bierzesz folik??? Może powinnyśmy tak równolegle do przygotowywania naszych mężów zająć się sobą.
Gdy oni się zdecydują nie będziemy musiały czekać;-):-D:-D:-D

Tak, oczywiście, część badań juz zrobiłam, ale musze zrobić jeszcze raz te które wyszły dodatnie, z naciskiem na cytomegalię:sorry2: i udać się do lekarza....A folik biorę:tak:
 
hej

sylwia pytalas jak wybilam z glowy mojemu :) troche "foch " dosc dlugi troche lez , troche inny temat z jego byla i dzieckiem ktory nikt nie wiem z kim ona je ma i on bardzo chcial dzidzia i dalej chce wiec tak strasznie ciezko nie bylo :tak:
 
[*]


ilonko nie masz takiej potrzeby aby jak najszybciej byc w następnej ciąży?
mam i zaczniemy starania najszybciej jak się będzie to dało, ale najpierw musimy zrobić wszystkie możliwe badania, żeby na 100% być pewnymi, ze sytuacja 3 raz się już nie powtórzy
 
reklama
mam i zaczniemy starania najszybciej jak się będzie to dało, ale najpierw musimy zrobić wszystkie możliwe badania, żeby na 100% być pewnymi, ze sytuacja 3 raz się już nie powtórzy


Brawo :-) Widzę, że jesteś silna kobietka i się nie poddajesz :tak:;-)
 
Do góry