reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chodziło o dni po stosunku czyli 17,24 i 31. A dziś minęło już 20,27 oraz 34. Dziewczyny poprostu chciałam żeby bardziej doświadczone osoby udzieliły mi odpowiedzi

Już Ci dawno udzieliły a Ty dalej zawracasz dupe
 
reklama
Najlepsze, ze wczoraj powtarzałas po 24, a dziś masz jeszcze wynik po 31😎
Gdzie ten czas tak zapier*ala bo aktualnie bym potrzebowała
Tylko tutaj chodziło o to że stosunki moje mialy miejsce 20 dni temu, 27 dni oraz 34 dni temu. Ale najbardziej chodziło o to czy ten 20 dni temu już jest wiarygodny?
 
Tylko tutaj chodziło o to że stosunki moje mialy miejsce 20 dni temu, 27 dni oraz 34 dni temu. Ale najbardziej chodziło o to czy ten 20 dni temu już jest wiarygodny?

Tak, ile razy trzeba Ci to jeszcze napisać? Nawet 14 dni po byłby wiarygodny, a co dopiero 20.
 
Dobrze bo czytałam też inne strony i różnie podają. Ale wole wam zaufać bo macie doświadczenie a ja zerowe

Ale co podają? Podaj źródło bo jestem bardzo ciekawa, że według jakiś medycznych źródeł można wykryć ciąże ponad 20 dni po stosunku?
 
Ale co podają? Podaj źródło bo jestem bardzo ciekawa, że według jakiś medycznych źródeł można wykryć ciąże ponad 20 dni po stosunku?
Bardziej chodziło że np 7-10 dni po zapłodnieniu. Czyli u mnie i tak by już pokazało dobrze rozumiem?
 
reklama
Bardziej chodziło że np 7-10 dni po zapłodnieniu. Czyli u mnie i tak by już pokazało dobrze rozumiem?

Jak możesz być 7-10 dni po zapłodnieniu, skoro stosunek był ponad 20 dni temu?

Polecam najpierw wrócić do szkoły.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry