reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak czucia na brzuchu po CC

Dołączył(a)
4 Październik 2017
Postów
8
Cześć Dziewczyny!
10,5 miesiąca temu, moja córka przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie. Do tej pory nie odzyskałam czucia na brzuchu. Nawet nie chodzi mi o samą bliznę ile dobre 3 - 4 cm nad nią. Dotykam, drapię się, a nie czuję tego tak jak na innej części ciała, jakby to nie było moje ciało, a im bliżej blizny tym czucie mniejsze. Zastanawiam się czy to normalne, ile Wam wracało czucie po CC?
 
reklama
U mnie gdzies po 3 mcach wrocilo.
Byłaś na wizycie kontrolnej po porodzie?

Nie wiem jak dlugo moze to potrwac ale kolezanka urodzila 2lata temu i dalej w okolicy ciecia nie ma czucia.. ona uznala to za norme, ja bym zadzwonila do mojego ginekologa i zapytala ;-)
 
Ja jestem po 2 cc i ciecia nie mialam moze miesiac.Znow noja sasiadka tez miala 2 cc i po ostatnin czucie nie wrocilo do teraz a to juz 7lat..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry