reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak czucia w brzuchu - 39tc.

agga86

Happy Mama :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
630
Miasto
Ciechanów, Poland
Pomocy!

Kurcze... zaniepokojona jestem! Od dwóch dni jakoś nie mam czucia w brzuchu! A przynajmniej nie takie jak powinnam... brzuch mnie swędzi, ja się drapię i tego za bardzo nie czuję. Tknęło mnie przed chwilą, że potraktuję się szpileczką i co... nie czuję, że szpileczka mnie kłuje! W ogóle jej w zasadzie nie czuję.
Jeżeli chodzi o ruchy synka, to czuję ale też nie zawsze - czasami wiem, że się rusza tylko dlatego, że widzę iż brzuch mi podskakuje. Spotkałyście się z czymś takim bądź wiecie, co może to oznaczać?

38tc i 5dz dzisiaj jest (na suwaczku mam wstawiony trochę inny termin).
 
reklama
Hm...nie miałam czegoś takiego...ale jeśli czujesz się inaczej niż zwykle i coś Ciebie niepokoi to radziłabym przejechać się na izbę przyjęć...
 
Ja mam wrazenie ze to dlatego ze porod tuz tuz,dzidzia rozpycha sie na maxa i skora jest bardzo napieta... Ja jeszce ok 2 dni po porodzie nie mialam czucia..dziwnie tak:p ale jak pisze Laurana - jesli masz sie niepokoic lepiej zasiegnij fachowej porady.
 
najlepiej zadzwoń do swojego ginka On Ci powie czy to normalne czy nie, albo od razu pokieruje Cię do lekarza:) I napisz Nam koniecznie czego się dowiedziałaś na ten temat, żebym na przysżłośc wiedziała :)
 
takie uczucie czesto towarzyszy przed porodem ,moze to byc tez ucisk na nerw ,masz ciaze donoszoną wiec smiało mozesz rodzic ja bym na twoim miejscu pojechała na izbe przyjec
 
Mi to uczucie towarzyszy już jakiś czas, dokładnie mam jak by odrętwiałe pod piersiami, tak jak bym nie czuła.. i identycznie jak w Twoim przypadku, czesto nie czuję a widzę jak maluszek się rusza..
Jednak żadnych niepokojących innych objawów nie ma, wiec jestem spokojna i czekam grzecznie na maleństwo :-)
 
Mi to uczucie towarzyszy już jakiś czas, dokładnie mam jak by odrętwiałe pod piersiami, tak jak bym nie czuła.. i identycznie jak w Twoim przypadku, czesto nie czuję a widzę jak maluszek się rusza..
Jednak żadnych niepokojących innych objawów nie ma, wiec jestem spokojna i czekam grzecznie na maleństwo :-)
 
też tak mam...prawa strona brzuszka i pod piersiami prawie zupełnie bez czucia...od 3-4 tygodni tak mam...lekarz mówi,że wszystko jest ok...więc czekam...
 
reklama
takie uczucie jest możliwe, najważniejsze że masz pewność ze dziecko się rusza.Ja jakieś 2 tygodnie przed porodem przestałam czuć ruchy przez kilka godzin i od razu popędziłam do szpitala na ktg-po drodze maluch sie obudził:)
 
reklama
Do góry