reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak @ dziwne objawy

G

guest-1669583084

Gość
Hej,jestem tu nowa. Staramy się,w tym miesiącu jestem 6dni po spodziewanej @,ostatnia miałam 29.10 ,zacznę od tego że na ostatniej wizycie u Pani doktor (28.10) po badaniu USG,dr stwierdziła że cykle są bezowulacyjne (żadnych badań nie było robionych w tym kierunku,ani ja sama nie robiłam testów owu)
Zawsze miałam cykle regularne co do dnia co 25dni.
No w tym MSC brak @,piersi są obolałe i nabrzmiałe jak by miały zaraz wybuchnąć,a najważniejsze jest to że zauważyłam po naciśnięciu sutków że lekko coś wycieka (nie jest to ropa) mam wrażenie jak by mrowily mi sutki i piersi były gorące,nie wiem jak to opisać nie potrafię.
Z testem czekam jeszcze parę dni,boje się rozczarować.
Ale najbardziej boje się że może coś być nie tak,lub mam wysoka prolaktynę.
Jutro lekarz .

Przepraszam że tak chaotycznie napisane 🙈 I z góry dziękuję za odpowiedzi ❤️
 
reklama
Jeśli jesteś już 6 dni po @ to nie ma na co czekac ;) zrób test ciążowy lub betę z krwii. Lekarz na USG jutro może nic nie zobaczyć, bo ewentualna ciąża jest wczesna. Pewnie każe Ci czekać, przyjść za 2 tygodnie. Jesli to dobry lekarz to zleci Ci badania :)
 
Jeśli jesteś w ciaży ,to test już wyjdzie, także możesz go zrobić nawet teraz, zamiast czekać od rana.
Lekarz nic nie zobaczy na usg, jedynie grube lub nie endometrium.
Jeśli test CI wyjdzie negatywny, to jutrzejsza wizyta ma sens, bo coś nietak.
Jeśli pozytywny, to jutrzejszą wizytę przełóż na za +- 2 tygodnie i najlepiej idź zrobić betę z krwi.
 
A jakiej odpowiedzi oczekujesz? W jakim celu idziesz do lekarza skoro nawet testu boisz się zrobić? Wyciek z piersi może być objawem za wysokiej prolaktyny.
Dokładnie, a prolaktyna blokuje owulke i często wysoki poziom utrudnia zajście. A na wyciek z piersi jako objaw ciąży to dużo za wcześnie. Ja mam teraz małe wycieki w 32 tygodniu
 
A jakiej odpowiedzi oczekujesz? W jakim celu idziesz do lekarza skoro nawet testu boisz się zrobić? Wyciek z piersi może być objawem za wysokiej prolaktyny.

Nie oczekuje 😉 może po prostu, któraś z Pań też tak miała.
W jakim celu ? W celu zbadania hormonów.
 
Nie oczekuje 😉 może po prostu, któraś z Pań też tak miała.
W jakim celu ? W celu zbadania hormonów.
Nic nie poradzisz, bez testu czy badania bety się nie dowiesz. Aczkolwiek wg mnie to raczej niekoniecznie ciąża. Ale musisz iść na wizytę i próbować uregulować właśnie hormonh bez bez owulacji ciąży nie będzie. Dobry specjalista pomoże, je trać czasu tylko rób test i jak nic z tego to szybko ustalić z lekarzem plan działania i do dzieła. Nie ma co się bać. Rozczarowań może być jeszcze wiele ale w końcu przyjdzie czas że zobaczysz dwie kreski, tylko działaj jeśli nie ma owulki , to szkoda tracić czas
 
reklama
Do góry