reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak kosci nosowej amniopunkcja

Dołączył(a)
14 Styczeń 2017
Postów
5
witam czy jest tu ktos lub zna historie kogos kto na badaniu pranetalnym dostal informacje od lekarza ze nie widac kosci nosowej bylam od 12 tyg 3 razy i nadal nie widac w czwrtek mam amniopunkcje i strasznie martwie sie co dalej ryzyko po badaniach wyszlo posrednie trisomi 21 dokladnie 1:350 czyli nie jest wysokie i niskie jak powiedziala genetyczka wszystko jest idealne oprocz tej kosci :(
 
reklama
U mnie w 12 tygodniu wyszło że kość nosowa jest nie do oceny. Podobno że dziecko było tak ułożone że kośći nie było widać. Może u Ciebie jest podobnie. Nie martw się na zapas bo to nic nie pomoże.
 
witam czy jest tu ktos lub zna historie kogos kto na badaniu pranetalnym dostal informacje od lekarza ze nie widac kosci nosowej bylam od 12 tyg 3 razy i nadal nie widac w czwrtek mam amniopunkcje i strasznie martwie sie co dalej ryzyko po badaniach wyszlo posrednie trisomi 21 dokladnie 1:350 czyli nie jest wysokie i niskie jak powiedziala genetyczka wszystko jest idealne oprocz tej kosci :(
Nie zamartwiaj znajoma miała cos podobny problem i jak się potem okazało wszystko dobrze się skończyło. Powodzenia.
 
Do góry