reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRAK MIESIĄCZKI 13 DNI TESTY NEGATYWNE

Dołączył(a)
17 Lipiec 2021
Postów
5
Cześć dziewczyny, spóźnia mi się okres już 13 dni, ostatnia miesiączka była dość skąpa i trwała 3 dni co trwa 5-6, po tygodniu dostałam plamienie brązowe, 2 dniowe, zrobiłam test negatywny, ostatnia miesiączka była 3 czerwca dziś 16 lipiec okresu brak, dodam ze to pierwszy raz taka sytuacja i plamienie, testy wychodzą negatywne 😞 od owulacji minęło 28dni, dziś miałam mdłości i dziwny ucisk w gardle przez co wylądowałam w łazience, co uważacie? Ciąża mimo przy negatywnych testach? Pomóżcie kobietki
 
reklama
Mnie się zatrzymała miesiączka na trzy miesiące jak miałam wysoka prolaktynę,zbilam prolaktynę toi @wrocil
 
Raz w życiu okres mi się spóźnił 20 dni. Młoda byłam, nie wiem czemu, może owu nie było 🤷‍♀️ idź do lekarza, może trzeba będzie wywołać okres.
 
Ja miałam ostatnio spore spóźnienie. Testy negatywne, ciąży nie podejrzewałam, ale na wszelki wypadek byłam u ginekologa. On stawia na stres, moją utratę wagi i każe obserwować. Miesiączka przyszła po 41 dniach...
 
Miałam podobną sytuację, kiepskie samopoczucie, zmęczenie, wiedziałam że to nie ciąża, poszłam do lekarza i musieliśmy wywoływać miesiączkę, która spóźniała się ponad 20 dni,
Wcześniej możesz zrobić betę, nie zaszkodzi.
 
reklama
Do góry