reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki a ciąża

Dołączył(a)
6 Luty 2018
Postów
10
Witam kochane,
Z mężem staramy się i od listopada 2017r nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Od tamtej pory, długość mojego cyklu to 26/27 dni. (Ostatnie miesiączki to: 17.12.17, 12.01.18r, 07.02.18r). Z mężem kochaliśmy się w dni płodne (tj.20 i 21.02). Kolejna @ jeszcze się nie pojawiła, chociaż mam wrażenie, że zjawi się lada chwila (od kilku dni mam wzdęty brzuch, pobolewa mnie podbrzusze i jajniki, piersi są czułe na dotyk i nabrzmiałe, cały czas biegam do toalety bo chce mi się siusiu i mam wrażenie, ze okres się zaczął (pojawia się przezroczysty śluz). 3 testy mam już za sobą (pierwszy 10 dni po stosunku rano, kolejny w dzień spodziewanej miesiączki wieczorem i dzisiaj rano), wszystkie negatywne :( nie mam więcej stresów niż zwykle, nie podrozowalam ani nie przyjmuje żadnych leków, które mogłyby wpływać na opóźnienie miesiączki. Strasznie mnie ta sytuacja frustruje. Co powinnam zrobić? Czy któraś z Was, kobitki drogie, miała już taki przypadek? Ile jeszcze czekać na @?
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry