reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki a karmienie MM

wikk0t

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
61
Cześć dziewczyny,
Mija prawie 5 miesięcy od porodu CC, a ja wciąż nie dostałam miesiączki. Co prawda karmiłam córkę niecałe 2 tygodnie swoim mlekiem, ale potem przeszłam całkowicie na MM. Byłam na wizycie u ginekologa 7 tygodni po i nie widział żadnych nieprawidłowości. Trochę zaczynam się martwić, bo wiem, że przy kp okresu może wcale nie być, ale przy mm? Nic mnie nie boli, nic mi nie jest. Jak myślicie? Czekać dalej czy to trochę za długo trwa?
 
reklama
Ja córkę karmiłam ( a raczej dokarmialam) swoim mlekiem około 4 miesiące. A okres przyszedł po 5 miesiącach od całkowitego odstawienia.
 
Do góry