reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zg艂osze艅! Prosimy o wi臋cej! Wiem, 偶e nie jest naj艂atwiejsza, ale obiecuj臋, 偶e zrobimy wszystko, 偶eby spe艂ni膰 wasze oczekiwania. Im wi臋cej nam dacie info, tym wi臋cej b臋dziemy mogli zrobi膰. A ja dzi臋kuj臋 i jeszcze raz dzi臋kuj臋 :) Wype艂nij ankiet臋, prosz臋. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. D艂ugo to trwa艂o, ale wreszcie mo偶emy Wam pokaza膰 now膮 wersj臋 aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomog膮 nam doprowadzi膰 j膮 do perfekcji. Linki i miejsce do wysy艂ania uwag - w tym w膮tku.

reklama

Brak miesi膮czki, a mo偶e.... 馃嵓馃嵓

Do艂膮czy艂(a)
22 Grudzie艅 2019
Post贸w
3
Rozwi膮zania
0
Witam,馃檪 dzi艣 30 dni mija jak nie mam@ fakt dopiero dwa dni sp贸藕nienia si臋, 20 dnia cyklu dosta艂am plamienie ale by艂o tylko wida膰 na papierze troch臋 r贸偶u puzniej troch臋 br膮zu, trwa艂o to 4 dni, 偶adnego bolu ani objaw贸w @,4 dni temu zrobi艂am test ale by艂a tylko jedna kreska, dzi艣 zauwa偶y艂am 偶e chyba brzuszek mi troch臋 si臋 powi臋kszy艂 ale t艂umacze sobie ze mo偶e jeszcze przyjdzie @, a najlepsze jest to 偶e urodzi艂am dw贸jk臋 dzieci i przy 偶adnej ci膮偶y nie mia艂am 偶adnych objaw贸w obydwie ci膮偶y by艂y rewelacyjne bez wymiot贸w bez os艂abien, troch臋 ospala by艂am, ale nic praktycznie wi臋cej, ale teraz te plamienia brak miesi膮czki niby test negatywny ale mo偶e za wcze艣nie zrobi艂am, co o tym
s膮dzicie??

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
21 Maj 2018
Post贸w
670
Rozwi膮zania
1
Przede wszystkim brzuszek nie powi臋ksza si臋 tak szybko. W ci膮偶y mozesz by膰 czego Ci 偶ycz臋 je偶eli bardzo chcesz 馃檪. Najlepiej wykonaj bet臋 i b臋dziesz wszystko wiedzia艂.

Do艂膮czy艂(a)
22 Grudzie艅 2019
Post贸w
3
Rozwi膮zania
0
Nulini. To wiem 偶e si臋 nie powi臋ksza tak szybko, 馃檪ale staram si臋 z m臋偶em o 3 dziecko od roku, wi臋c my艣l臋 偶e troch臋 w paranoja wpadam a to wszystko przez te plamienia kt贸re si臋 pokazaly

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
3 341
Rozwi膮zania
3
Witam,馃檪 dzi艣 30 dni mija jak nie mam@ fakt dopiero dwa dni sp贸藕nienia si臋, 20 dnia cyklu dosta艂am plamienie ale by艂o tylko wida膰 na papierze troch臋 r贸偶u puzniej troch臋 br膮zu, trwa艂o to 4 dni, 偶adnego bolu ani objaw贸w @,4 dni temu zrobi艂am test ale by艂a tylko jedna kreska, dzi艣 zauwa偶y艂am 偶e chyba brzuszek mi troch臋 si臋 powi臋kszy艂 ale t艂umacze sobie ze mo偶e jeszcze przyjdzie @, a najlepsze jest to 偶e urodzi艂am dw贸jk臋 dzieci i przy 偶adnej ci膮偶y nie mia艂am 偶adnych objaw贸w obydwie ci膮偶y by艂y rewelacyjne bez wymiot贸w bez os艂abien, troch臋 ospala by艂am, ale nic praktycznie wi臋cej, ale teraz te plamienia brak miesi膮czki niby test negatywny ale mo偶e za wcze艣nie zrobi艂am, co o tym
s膮dzicie??
I jak u Ciebie ?

reklama
Do g贸ry