reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, a może.... 🍼🍼

Dołączył(a)
22 Grudzień 2019
Postów
3
Witam,🙂 dziś 30 dni mija jak nie mam@ fakt dopiero dwa dni spóźnienia się, 20 dnia cyklu dostałam plamienie ale było tylko widać na papierze trochę różu puzniej trochę brązu, trwało to 4 dni, żadnego bolu ani objawów @,4 dni temu zrobiłam test ale była tylko jedna kreska, dziś zauważyłam że chyba brzuszek mi trochę się powiększył ale tłumacze sobie ze może jeszcze przyjdzie @, a najlepsze jest to że urodziłam dwójkę dzieci i przy żadnej ciąży nie miałam żadnych objawów obydwie ciąży były rewelacyjne bez wymiotów bez osłabien, trochę ospala byłam, ale nic praktycznie więcej, ale teraz te plamienia brak miesiączki niby test negatywny ale może za wcześnie zrobiłam, co o tym
sądzicie??
 
reklama
Przede wszystkim brzuszek nie powiększa się tak szybko. W ciąży mozesz być czego Ci życzę jeżeli bardzo chcesz 🙂. Najlepiej wykonaj betę i będziesz wszystko wiedział.
 
reklama
reklama
Witam,🙂 dziś 30 dni mija jak nie mam@ fakt dopiero dwa dni spóźnienia się, 20 dnia cyklu dostałam plamienie ale było tylko widać na papierze trochę różu puzniej trochę brązu, trwało to 4 dni, żadnego bolu ani objawów @,4 dni temu zrobiłam test ale była tylko jedna kreska, dziś zauważyłam że chyba brzuszek mi trochę się powiększył ale tłumacze sobie ze może jeszcze przyjdzie @, a najlepsze jest to że urodziłam dwójkę dzieci i przy żadnej ciąży nie miałam żadnych objawów obydwie ciąży były rewelacyjne bez wymiotów bez osłabien, trochę ospala byłam, ale nic praktycznie więcej, ale teraz te plamienia brak miesiączki niby test negatywny ale może za wcześnie zrobiłam, co o tym
sądzicie??
I jak u Ciebie ?
 
Do góry