reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiaczki, a na tescie jedna kreska..

Dołączył(a)
2 Styczeń 2019
Postów
3
Witam. Pomóżcie bo zaczynam już wariowac.Od jakiegoś czasu z mężem staramy się o dzidziusia. Zawsze miałam bardzo regularne miesiączki co 28 dni. W tym miesiącu cisza.. Mija 5 dzień, piersi bolą jak co miesiąc ale okresu brak. Czasem pobolewa mnie brzuch ale chwilowo i szybko mija. Dwa dni temu zrobiłam test który pokazał jedną kreskę. Co prawda po paru godzinach pojawiła się druga choć wygląda praktycznie jak cień tej pierwszej. Wiem że test po paru godzinach jest nie wiarygodny no ale.. Od jakiegoś czasu wyraźniej czuje zapachy . Ostatnio miałam mdłości przez zapach benzyny który nigdy wcześniej mi nie przeszkadzał a nawet go lubiłam. Przy zapaleniu papierosa również zdarzają mi się mdłości.. nie wiem czy nie potrzebnie się nakręca ale czuję że coś się dzieje.. czy któraś z Pań też miała sytuację ze test pokazał jedną kreskę a mimo to były w ciąży? Czy mogłam źle zrobić test? Faktycznie gdy go robiłam musiałam się zmusić do oddania moczu .. czy mogło mieć to znaczenie? Czy może po prostu tak bardzo chce dziecka ze wszytko sobie wymyśliłam?
 
reklama
Hej.
Bardzo, bardzo często zdarza się, że na teście jest jedna kreska, ale ciąża jest :)
Tylko i wyłącznie będziesz pewna gdy zrobisz z krwi beta hcg :)
 
Na wizytę u ginekologa umowie się tak czy tak bo nawet jakby nie była to ciąża to bez powodu miesiączka się nie spóźnia. Tylko zastanawiam się czy nie powtórzyć testu. Jestem tak nakręcona ze chyba nie doczekam do wizyty u ginekologa
 
Powtórz test, i nie z wymuszonego moczu bo stężenie HCG jest za małe, poczekaj albo jak się więcej nazbiera, albo zrób z samego rana:p. Wszystko zalezy od dnia owu...
 
Na wizytę u ginekologa umowie się tak czy tak bo nawet jakby nie była to ciąża to bez powodu miesiączka się nie spóźnia. Tylko zastanawiam się czy nie powtórzyć testu. Jestem tak nakręcona ze chyba nie doczekam do wizyty u ginekologa
Nie piszę o wizycie u ginekologa tylko o tym, aby iść do laboratorium gdzie daje się krew do badania i zrobić "beta hcg" ;)
 
Witam. Pomóżcie bo zaczynam już wariowac.Od jakiegoś czasu z mężem staramy się o dzidziusia. Zawsze miałam bardzo regularne miesiączki co 28 dni. W tym miesiącu cisza.. Mija 5 dzień, piersi bolą jak co miesiąc ale okresu brak. Czasem pobolewa mnie brzuch ale chwilowo i szybko mija. Dwa dni temu zrobiłam test który pokazał jedną kreskę. Co prawda po paru godzinach pojawiła się druga choć wygląda praktycznie jak cień tej pierwszej. Wiem że test po paru godzinach jest nie wiarygodny no ale.. Od jakiegoś czasu wyraźniej czuje zapachy . Ostatnio miałam mdłości przez zapach benzyny który nigdy wcześniej mi nie przeszkadzał a nawet go lubiłam. Przy zapaleniu papierosa również zdarzają mi się mdłości.. nie wiem czy nie potrzebnie się nakręca ale czuję że coś się dzieje.. czy któraś z Pań też miała sytuację ze test pokazał jedną kreskę a mimo to były w ciąży? Czy mogłam źle zrobić test? Faktycznie gdy go robiłam musiałam się zmusić do oddania moczu .. czy mogło mieć to znaczenie? Czy może po prostu tak bardzo chce dziecka ze wszytko sobie wymyśliłam?

Najlepiej robić test z porannego moczu bo jest największe stężenie w nim, możesz nawet w nocy test robić. Powtórz test chociaż polecam jeszcze ze dwa dni poczekać bo może jednak tylko się spóźniać.
 
Zrób test z krwi beta hcg koszt około 30 zł, a będziesz miała pewność czy jest ciąża, albo przynajmniej powtórz test. A do lekarza nie musisz się spieszyć, jak pęcherzyk będzie zbyt mały to i tak nic nie zobaczy i wyśle Cię i tak na beta hcg. Najlepiej idź na betę dziś, jak wyjdzie coś to później powtórz po 48 godzinach i wtedy do lekarza
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam po kolejny test. Pęcherz pełen więc zaczęłam działać i jest! Druga kreska ! Fakt nie jest tak mocno zabarwiona jak pierwsza ale pojawiła się bardzo szybko! Jutro profilaktycznie jeszcze jeden z rana zrobię ale już jestem pewna ze przeczucia mnie nie myliły! ;)
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam po kolejny test. Pęcherz pełen więc zaczęłam działać i jest! Druga kreska ! Fakt nie jest tak mocno zabarwiona jak pierwsza ale pojawiła się bardzo szybko! Jutro profilaktycznie jeszcze jeden z rana zrobię ale już jestem pewna ze przeczucia mnie nie myliły! ;)
Super gratulacje:)zdrowia zycze
 
reklama
Do góry