reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki a test negatywny

Dołączył(a)
31 Maj 2022
Postów
10
Hej dziewczyny,
ostatnia miesiączka była 4 maja, trwała 4 dni. 10 maja z mężem mieliśmy stosunek do końca (w sumie 3 dni po okresie), według kalendarzyka owulacja miałaby być jakoś 15 ale u mnie z tym różnie. Dzisiaj powinnam dostać okres (28 dzień), zawsze mam dość regularny co 27/29 dni. Po okresie ani śladu. Nawet się nie zapowiada na to, żeby miał przyjść. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Myślicie, że jest jakaś szansa na ciążę? Mam zagwozdkę, bo jutro mam iść na tatuaż i nie chce ryzykować ale z drugiej strony może niepotrzebnie się nastawiam, że to jednak ciąża :)
Jak myślicie ??
 
reklama
Ja zaszłam w ciążę ze stosunku w 8dc przy cyklach 30-dniowych.
Od stosunku minęły 21 dni - test wyszedłby już pozytywny. Chyba że później też była możliwość zajścia w ciążę.
 
nie później już nie było właśnie możliwości. Bo dwa dni temu (2 dni przed spodziewaną miesiączką) się chyba raczej nie liczy.
 
Z obserwacji owulacja była 15/16 maja, bo wtedy zrobiłam test owulacyjny, który był pozytywny. Z moich doświadczeń nigdy się nie zdarzyła ciąża już przy stosunku 4 dni przed ciąża więc to bym wykluczała.
Czyli myślisz, że po 21 dniach od stosunku test wyszedłby już pozytywny ?
 
reklama
Do góry