reklama

Brak miesiączki i negatywny test.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez MamaNikosia15, 19 Czerwiec 2018.

GoJ
Najlepsza odpowiedź GoJ, 19 Czerwiec 2018
Czym bardziej się nakrecasz tym więcej "objawów ciążowych" będziesz miała i do wyboru dwie opcje. Czekanie na wizytę u lekarza. Albo Beta HCg Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. MamaNikosia15

MamaNikosia15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie mamusie nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem [​IMG] od roku staramy się o dzidzie [​IMG] wiem że będzie nam trudno ponieważ na synka czekaliśmy 4 lata [​IMG]

Otóż 12.06 powinnam dostać @ ale do dziś cisza. Od kilku dni mam dziwnie "wzdety brzuch " tak jak bym była pełna. Bóle podbrzusza czasami lekkie czasami mocniejsze ciągnące w dół. Zawsze przed @ ból piersi był okropny nie dało się nosić stanika ,a teraz nic lekkie pobolewanie nic poza tym. Zmiany nastroju masakra od szczęścia do łez w 10 min [​IMG] Denerwuje mnie nawet gumką od majtek [​IMG] A najgorsza ta suchosc,czasami biaława wydzielina. [​IMG]
    Robiłam test w dzień planowanej @ i negatywny ,stwierdziłam ok może za wcześnie. Kolejny zrobiłam dziś i nadal nic [​IMG]
    Wizytę mam 25.06 ale do tej pory oszaleje [​IMG][​IMG] Proszę powiedzcie czy możliwe że jestem w ciąży mimo negatywnych testów? Czy któraś z was tak miała? [​IMG]

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #16785767 by GoJ, 19 Czerwiec 2018
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    77
    Moim zdaniem w ciąży nie jesteś (o ile masz regularne @). Na pewno warto odwiedzić ginekologa, bo być może są potrzebne leki na wywołanie @.
    Czy robiłaś jakieś badania hormonalne?

4. reklama
  5. MamaNikosia15

MamaNikosia15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pod koniec listopada miałam robione badania j3sscze w Niemczech i wszystko jest w najlepszym porządku. Miesiączki mam dość regularne +/- 2 dni.

6. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    77
    To idź teraz do labu i zrób badanie beta hcg - będziesz miała pewność czy testy się nie mylą.
    Czasem tak jest, że psychika nasza tak działa na nasz organizm.

7. mof1234

mof1234

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja powinnam mieć @ jeszcze wcześniej, robiłam 4 testy - wszystkie negatywne. Również suchość i czasami biały śluz. Na wizytę u gin muszę jeszcze czekać kilka dni. Też pobolewa mnie brzuch, a piersi o ile normalnie przed @ bolały, to teraz nic.

8. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Głosów: 1
    Czym bardziej się nakrecasz tym więcej "objawów ciążowych" będziesz miała i do wyboru dwie opcje. Czekanie na wizytę u lekarza. Albo Beta HCg

GoJ, 19 Czerwiec 2018 Najlepsza odpowiedź
  9. Aniaanka

Aniaanka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Mama Nikosia i co u Ciebie? Nadal brak miesiaczki? Ja jeszcze nie jestem po terminie miesiaczki, ale mam dziwny bialy sluz, taki sam sluz mialam w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze. Poza tym nigdy nie widzialam takiego sluzu, dlatego to byl dla mnie wtrazny znak ze cos sie zadzialo. Test zrobilam dzis i jest negatywny.

10. Aniaanka

Aniaanka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    mof1234 a jak sytuacja u Ciebie?

11. reklama
  12. Martxx1

Martxx1 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Cześć
    Dziewczyny mają rację bhcg przede wszystkim. Ja okresu nie miałam 2 miesiące (rozrwgulowany po odstawieniu tabletek) 6.06 robiłam bhcg wyszło <100 ciąży niema. Ale podkusilo mnie coś by zrobić kilka dni późnie i wyszło już 15. Niestety skończyło się poronieniem. Trzyma kciuki i powodzenia

13. Aniaanka

Aniaanka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Głosów: 1
    Ja tez jestem po poronieniu. I mam taka nadzieje na zajscie w ciaze a ten test dzisiaj mnie zdolowal. Ale miesiaczki poki co nie mam. A juz powinnam miec raczej jakies symptomy.

Poleć forum