reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki i negatywny test.

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2018
Postów
10
Witajcie mamusie nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem
1_cmok.gif
od roku staramy się o dzidzie
smile.gif
wiem że będzie nam trudno ponieważ na synka czekaliśmy 4 lata
rolleyes.gif


Otóż 12.06 powinnam dostać @ ale do dziś cisza. Od kilku dni mam dziwnie "wzdety brzuch " tak jak bym była pełna. Bóle podbrzusza czasami lekkie czasami mocniejsze ciągnące w dół. Zawsze przed @ ból piersi był okropny nie dało się nosić stanika ,a teraz nic lekkie pobolewanie nic poza tym. Zmiany nastroju masakra od szczęścia do łez w 10 min
mad.gif
Denerwuje mnie nawet gumką od majtek
mad.gif
A najgorsza ta suchosc,czasami biaława wydzielina.
confused.gif

Robiłam test w dzień planowanej @ i negatywny ,stwierdziłam ok może za wcześnie. Kolejny zrobiłam dziś i nadal nic
confused.gif

Wizytę mam 25.06 ale do tej pory oszaleje
icon22.gif
1_nie.gif
Proszę powiedzcie czy możliwe że jestem w ciąży mimo negatywnych testów? Czy któraś z was tak miała?
confused.gif
 
reklama
Rozwiązanie
Czasem bywają cykle, w których wystąpi dwukrotnie owulacja. Nie prowadziłaś monitoringu, więc teraz tego nikt nie sprawdzi. Pozostaje tylko czas, który wkrótce wszystko wyjaśni.
Chyba nic innego mi nie pozostaje :/
Wczoraj siostra przyszła z dobrą nowina że jest w 5 tyg i tak sobie gdybalysmy jak by to było gdybyśmy były razem :D
Dziękuję za odpowiedź:)
Ja tez jestem po poronieniu. I mam taka nadzieje na zajscie w ciaze a ten test dzisiaj mnie zdolowal. Ale miesiaczki poki co nie mam. A juz powinnam miec raczej jakies symptomy.


Jeżeli masz jakiekolwiek obawy zrób bhcg to raptem 25 zł, więc więcej wydasz na 3 testy niż na pobranie krwi :)

Trzymam kciuki żeby w końcu się udało, już nie mogę się doczekać kiedy mi się wszystko unormuje i tez zaczniemy działać
 
reklama
Dziekuje Martxx1. Zrobie test z krwi tylko jeszcze chwile poczekam by minal na pewno termin miesiaczki.
Tez trzymam kciuki za Ciebie. Nie wiem w ktorym tygodniu stracilas ciaze ale mi ginekolog mowil ze jak jest bardzo wczesna ciaza to mozna sie strac od razu. Przykro mi ze tez doswiadczylas poronienia.
 
Mama Nikosia i co u Ciebie? Nadal brak miesiaczki? Ja jeszcze nie jestem po terminie miesiaczki, ale mam dziwny bialy sluz, taki sam sluz mialam w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze. Poza tym nigdy nie widzialam takiego sluzu, dlatego to byl dla mnie wtrazny znak ze cos sie zadzialo. Test zrobilam dzis i jest negatywny.
U mnie nadal brak @ i kolejny test robiony wczoraj i negatywny :/ 25.06 mam wizytę u gin także będę wiedzieć co się dzieje. Ja przez kilka dni miałam sucho a teraz biały sluz. Brak oznak.jak na @ jedynie pobolewanie podbrzusza i nic poza tym. Trzeba czekać:)
 
U mnie raz się spóźniał przez 10 dni powodem było przemęczenie i bardzo stresujący okres w życiu. Później wróciło wszystko do normy, a też początkowo myślałam że to ciąża.
 
U mnie niestety miesiaczka sie rozkreca. Zastanawia mnie czym byl ten bialy sluz. Mialam go tylko jak zaszlam w ciaze i teraz. Infekcja to nie byla bo ginekolog nic nie stwierdzil. Czy mogla to byc pozostalosc po spermie? Ale 10 dni po?
 
No więc u mnie wszystko dziwnie :/ pani doktor powiedziała że no szyjka macicy wygląda na ciążę ale po badaniu ciężko jej stwierdzić do końca może za wcześnie (nie mam pojęcia co myśleć) : /. Przepisała mi duphaston. Jednak nim zdążyłam go wziąć pojawiło się dziwne plamienie ze sluzem nie ma nic na wkładce tylko czasami na papierze. Nie można nazwać tego @ . Nie boli mnie brzuch ,nie bolą mnie piersi jak na @ ogólnie zero objawów jak na @. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje :/ :/ Wzięłam dziś pierwsza tabletkę,może coś w końcu zacznie się dziać.
 
Być może to plamienie implantacyjne, więc masz dwa wyjścia: możesz zrobić badanie z krwi lub odczekać że 2-3 dni i zrobic test ciążowy. Albo poczekać na @ - duphaston może być stosowany w celu wywołania @ (jak i lek podtrzymujący ciążę).
 
Być może to plamienie implantacyjne, więc masz dwa wyjścia: możesz zrobić badanie z krwi lub odczekać że 2-3 dni i zrobic test ciążowy. Albo poczekać na @ - duphaston może być stosowany w celu wywołania @ (jak i lek podtrzymujący ciążę).
Ale to możliwe że @ spóźniła mi się 2 tyg i dopiero teraz plamienie implantacyjne? Ona mówiła że mogło się coś o 3-4 dni przesunąć nap owulacji lub dni płodne dlatego nie mogła stwierdzić ciąży dokładnie. Właśnie dlatego dała mi te tabletki bo albo żeby wysłać albo na wspomaganie bo sama nie była pewna. Niecierpie takiej niepewności
 
reklama
Czasem bywają cykle, w których wystąpi dwukrotnie owulacja. Nie prowadziłaś monitoringu, więc teraz tego nikt nie sprawdzi. Pozostaje tylko czas, który wkrótce wszystko wyjaśni.
 
Do góry