reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki i test negatywny

Dołączył(a)
13 Sierpień 2020
Postów
8
Witam! Wraz z narzeczonym staramy się o dziecko od 4 miesięcy, do tej pory niestety, ale nie udawało się. W tym cyklu miesiączka spóźnia już mi się 4 dzień i dzisiaj jest dzień kiedy powinnam ja skończyć. Żadnych dolegliwości jak to zwyczajnie przy miesiączce nie miałam, zero bólu piersi, kręgosłupa itp nawet nie czuje obrzęku ciała jak to miałam. Jedyne co miałam to lekki trwający max 10 sekund ból podbrzusza i występował co jakiś czas i trwał przez 2 dni. Robiłam test w dniu spodziewanej misiaczki i dzisiaj ale test był negatywny. Czy możliwe jest, ze zrobiłam go za wcześnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Skoro testy wychodzą ujemnie i robisz je z porannego moczu można przypuszczać że w ciąży nie jesteś. Niemniej jednak nic nie jest przesądzone i dopiero jak @ dostaniesz będziesz, miała pewność że w ciąży nie jesteś. Odczekaj 1-2 dni ponow test ciążowy z porannego moczu lub bhcg z krwi. Gdyby były ujemne a @ brak sugeruję wizytę u ginekologa.
Jeśli masz regularne cykle ,to w dniu @ powinien wyjść, najlepiej udać się na bete, bo to że się @ spóźnia, nie zawsze ciążę oznacza , tym bardziej jak człowiek chce, wiem coś o tym 😉
 
Spóźnienie się okresu nie zawsze oznacza ciążę. Napisałaś, że staracie się o dziecko i bardzo chcesz zobaczyć 2 kreski na teście. Jest to dla ciebie stres i być może on jest powodem, dla którego @ ci się spóźnia. Niemniej jednak może owu miałaś później i jeśli w tym cyklu udało ci się zajść w ciążę test powinnaś wykonać za kilka dni.
Moim zdaniem poczekaj 2-3 dni. Ponów test o czułości 10 ml/mlU z porannego moczu i odczytaj wynik. Jeśli będzie negatywny, możesz kolejnego dnia zrobić bhcg z krwi. Jeśli i ona nie potwierdzi ciąży zalecam wizytę u Twojego ginekologa.
Tak czy siak trzymam kciuki, żebyś w ciąży jednak była. ☺
 
Dziewczyny, mam pytanie. Ostatnia @ miałam 21.07 moje cykle są dość długie bo 32-35dni, okres spóźnia się już kilka dni. Wczoraj zrobiłam test ale nie z porannego moczu i negatywny. Czy to możliwe że zrobiłam go za wcześnie? Dodam że urosly mi piersi i pobolewa mnie podbrzusze i delikatnie jajniki po lewej stronie.
 
Ja na twoim miejscu zrobiłbym test { najlepiej o czułości 10mlU/ml} z porannego moczu albo betahcg z krwi. Opóźnienie okresu nie zawsze oznacza ciążę. Twoje objawy pasują do PMS Ale równie dobrze mogą być sygnalem że jesteś w ciąży. Zrób jutro jest ciążowy lub bhcg z krwi. Daj znać jaki wynik. 😊
 
Zrobiłam rano, niestety nie miałam takiego o czułości 10mlU/ml I dalej jedna kreska. Według moich obliczeń zaczęłabym 5tc więc to chyba niemożliwe żeby test dalej pokazywał jedna keske gdyby faktycznie się udało. Od samego rana mam straszny ból pod brzuchem typowo @ ale jej nie ma.
 
Skoro testy wychodzą ujemnie i robisz je z porannego moczu można przypuszczać że w ciąży nie jesteś. Niemniej jednak nic nie jest przesądzone i dopiero jak @ dostaniesz będziesz, miała pewność że w ciąży nie jesteś. Odczekaj 1-2 dni ponow test ciążowy z porannego moczu lub bhcg z krwi. Gdyby były ujemne a @ brak sugeruję wizytę u ginekologa.
 
Rozwiązanie
Do góry