reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak miesiączki i żółte upławy

Gabi Gabi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Jestem po poronieniu biochemicznym w ostatnim cyklu. Jeśli liczyć krwawienie poronne jako zwykłą miesiączkę, to w 14. dniu cyklu byłam u ginekologa, by się upewnić, czy wszystko się ładnie oczysciło i czy ewentualnie możemy starać się o dzidzię. Mój lekarz nie widział przeciwwskazań, pokazał mi też mój lewy jajnik a w nim dość duży pecherzyk, czyli owulacja normalnie miała być. Doszliśmy z mezem do wniosku, że jednak wstrzymamy się ze staraniami do kwietnia, więc do 24 dnia cyklu się zabezpieczalismy. Ale jako że cykle mam raczej regularne i z reguły trwają 28 dni, to później już odpuscilismy sobie zabezpieczenia. I tak oto jestem 3 dni po spodziewanej miesiączce a okresu jak nie było tak nie ma, za to są niewielkie żółte upławy. Tydzień temu miałam takie dni, że mnie wszystko i wszyscy denerwowali i to zawsze zwiastowalo okres za dzień lub dwa, ten jednak nie nadszedl. Mam zdecydowanie wiekszy apetyt. Poczułam nawet lekkie mdłości. Dwa dni temu bolal mnie ten lewy jajnik, z ktorego miala byc owulacja, ale bolal tylko jeden wieczor i spodziewalam sie następnego dnia okresu a tu nic, bol minal, okresu nie ma. Czy jest jakaś szansa, że to ciąża? Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, nie ważne że ciut wcześniej niż planowaliśmy, ale boję się robić test czy bete bo nie chce znowu przeżywać tego co ostatnio :(

reklama

Anastka_92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Jestem po poronieniu biochemicznym w ostatnim cyklu. Jeśli liczyć krwawienie poronne jako zwykłą miesiączkę, to w 14. dniu cyklu byłam u ginekologa, by się upewnić, czy wszystko się ładnie oczysciło i czy ewentualnie możemy starać się o dzidzię. Mój lekarz nie widział przeciwwskazań, pokazał mi też mój lewy jajnik a w nim dość duży pecherzyk, czyli owulacja normalnie miała być. Doszliśmy z mezem do wniosku, że jednak wstrzymamy się ze staraniami do kwietnia, więc do 24 dnia cyklu się zabezpieczalismy. Ale jako że cykle mam raczej regularne i z reguły trwają 28 dni, to później już odpuscilismy sobie zabezpieczenia. I tak oto jestem 3 dni po spodziewanej miesiączce a okresu jak nie było tak nie ma, za to są niewielkie żółte upławy. Tydzień temu miałam takie dni, że mnie wszystko i wszyscy denerwowali i to zawsze zwiastowalo okres za dzień lub dwa, ten jednak nie nadszedl. Mam zdecydowanie wiekszy apetyt. Poczułam nawet lekkie mdłości. Fwa dni temu bolal mnie ten lewy jajnik, z ktorego miala byc owulacja, ale bolal tylki jeden wieczor i spidziewalam sie następnego dnia okresu a tu nic, bol minal, okresu nie ma. Czy jest jakaś szansa, że to ciąża? Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, nie ważne że ciut wcześniej niż planowaliśmy, ale boję się robić test czy bete bo nie chce znowu przeżywać tego co ostatnio :(
Wszystko możliwe, jeśli owulacja się przesunela. Przeszłam przez to samo, też miałam poronienie ciąży biochemicznej. Teraz w kolejnym cyklu bardzo bałam się robić test i bete. Gdy dostałam mdłości zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski. Beta wyniosła 720, a dzień później zobaczyłam na usg pęcherzyk ciążowy. Trzymam kciuki za Ciebie. Wszystko będzie dobrze, tylko uwierz w to.

Martxx1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szansa jest zawsze, ale nikt niestety nie wywróży :p jak nie zatestujesz to się nie dowiesz. Powodzenia! :)

Gabi Gabi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wszystko możliwe, jeśli owulacja się przesunela. Przeszłam przez to samo, też miałam poronienie ciąży biochemicznej. Teraz w kolejnym cyklu bardzo bałam się robić test i bete. Gdy dostałam mdłości zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski. Beta wyniosła 720, a dzień później zobaczyłam na usg pęcherzyk ciążowy. Trzymam kciuki za Ciebie. Wszystko będzie dobrze, tylko uwierz w to.
Dziękuję :) jeszcze troszkę poczekam, bo tak się boję zawodu.. super, że Tobie się udało :)

Gabi Gabi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Testy dwa w pogotowiu leżą, ale narazie się wstrzymuje, bo raz, że się boję a dwa, że to może jeszcze za wcześnie na test, jeśli owulacja się przesunela. .

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
J Brak miesiączki Potrzebuję porady 3
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
J negatywny test a brak miesiączki Potrzebuję porady 3
Różyczka1681 Brak miesiączki, a może.... 🍼🍼 Potrzebuję porady 10
L ból podbrzusza jak na okres i brak miesiączki Potrzebuję porady 6
S Brak miesiączki Potrzebuję porady 7
N Test nega. Brak miesiączki Potrzebuję porady 33
M Brak miesiączki. Potrzebuję porady 21
K Brak miesiączki po tabletkach qlaira. BB położna radzi mamom 2
A Brak miesiączki, testy negatywne Potrzebuję porady 5
Kina1909 Ciaża przy leczeniu hormonalnym? Ciąża, poród, połóg 2
M Hej... Potrzebuję porady 5
19AnulA94 Brak miesiączki Potrzebuję porady 9
L Ciąż czy nie ciąża ? Młode mamy Potrzebuję porady 29
K Brak miesiączki, ujemna beta. Potrzebuję porady 15
S brak okresu Potrzebuję porady 2
K Brak miesiączki a negatywne testy ciążowe. Potrzebuję porady 8
aga9921 Brak miesiączki Staramy się 7
M Brak miesiączki i negatywny test. Potrzebuję porady 20
Michasia2402 Brak miesiączki a ciąża Staramy się 3
N Brak miesiaczki i jej objawy. Czy to choroba? Potrzebuję porady 4
E Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 11
ewa981 POtrzebuje pomocy! Brak miesiączki Potrzebuję porady 14
J Brak miesiączki potrzebna porada Potrzebuję porady 2
K brak miesiączki i negatywny test Potrzebuję porady 12
babydream Brak miesiączki, test negatywny. Co robić ?? Potrzebuję porady 4
ododod Brak miesiączki Potrzebuję porady 7
C plamienie implantacyjne, brak miesiączki Potrzebuję porady 10
O Brak miesiączki... Potrzebuję porady 1
O Brak miesiączki... Potrzebuję porady 0
O brak miesiączki i plamienia Staramy się 0
A Brak miesiączki a przyjmowanie leku Euthyrox Potrzebuję porady 3
P brak miesiączki Porady położnej 2
moninia24 Ból podbrzusza, śluz, a brak miesiączki po porodzie Porady położnej 1
M brak miesiączki Dzieci urodzone w marcu 2006r. 121
O 6 tydzień ciąży, a brak zarodka Potrzebuję porady 23
R Brak wód płodowych Potrzebuję porady 24
E Gluten a ciąża Staramy się 1
D Brak bólu owulacyjnego Staramy się 6
J Wysoka przezierność karkowa i brak kości nosowej / hypoplastyczna Potrzebuję porady 65
B Ubezpieczenie w ciąży w Polsce Potrzebuję porady 13
J Brak okresu Potrzebuję porady 8
B Brak wymiotów w ciąży Potrzebuję porady 34
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
C Tabletki antykoncepcyjne a brak okresu Potrzebuję porady 4
M Brak pozycji foki Potrzebuję porady 2
Aniaanka Brak okresu 5 i pol miesiaca po porodzie Potrzebuję porady 43
P Brak owulacji Staramy się 16