reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, negatywne testy

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2021
Postów
1
Miesiączka spóźnia mi się 8 dni. Planowo miała być 7 września. Według kalendarzyka owulacja wypadała 27.08, a wtedy w tym czasie z partnerem się kochaliśmy. Miesiączkę mam regularnie. Miesiąc temu dostałam tak jak powinnam dostać. Nie pamiętam kiedy spóźniała mi się już tyle dni dlatego jest to dla mnie dziwne. Do tego pojawiła się biała wydzielina. Zrobiłam dwa testy, ale wyszły negatywne. Wyczytałam, że testy nie pokażą tak wczesnej ciąży. Pozatym wiele pań pisało, że robiły po kilka testów i wychodziły negatywnie mimo, że ciąża była. Nie wiem już co myśleć, możliwe, że jest to ciąża?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dopóki nie wiadomo kiedy była owulacja, to ani testy ani beta nie będą miarodajne, bo one mówią czy w naszym organizmie zaczęła się wytwarzać beta hcg. Jeśli jedno czy drugie zrobimy przed momentem implantacji, to jedno i drugie będzie negatywne.
 
Idz na bete ,ona da pewnosc ,po 8 dniach spóźnienia, testy wyszłyby pozytywne gdyby była ciąża , cykle są różne, moze akurat nie mialas owulacji, co się zdarza i przez to opóźnienie @
 
Do góry