reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, negatywny test

reklama
U mnie była to ciąża biochemiczna. W styczniu okres przyszedł po 40 dniach
Bardzo mi przykro. Skąd wiedziałaś ze była ciąża biochemiczna? Test pokazał wkoncu druga kreskę ? Czy zrobiłaś betę ? U mnie dzisiaj znów negatyw i lekko zaczyna pobolewac brzuch wiec pewnie dzisiaj najpóźniej jutro przyjdzie okres 😏
 
Bardzo mi przykro. Skąd wiedziałaś ze była ciąża biochemiczna? Test pokazał wkoncu druga kreskę ? Czy zrobiłaś betę ? U mnie dzisiaj znów negatyw i lekko zaczyna pobolewac brzuch wiec pewnie dzisiaj najpóźniej jutro przyjdzie okres 😏
Zrobiłam betę.
Zostaje Ci czekać. Trzymam kciuki za owocne starania (w tym czy w innym cyklu) 🤗
 
Dziękuje dziewczyny ❤️ ale raczej nic z tego nie będzie 😏 zaczęły mi się delikatne plamienia wiec pewnie jutro okres się rozkręci😔 może kiedyś się uda…
 
Hej. Mam cykle 30-32 dni. W 4 dniu po braku okresu wykonałam beta hcg- wynik negatywny. Po 9 dniach braku okresu wybrałam się do ginekologa aby sprawdzić co się dzieje. Lekarz stwierdził, że mam endometrium 12mm i jest ciałko żółte- znak że była owulacja. Nie wykluczył ciąży i kazał poczekać tydzień jeśli nie wystąpi miesiączka to powtórzyć beta hcg. Miesiączki nie mam już drugi tydzień. Czy możliwe jest, że mimo owulacji nie będzie okresu w tym cyklu? Czy raczej jest szansa na ciążę? Wiem, że może nie być miesiączki jeśli nie było owulacji ale czy możliwa jest sytuacja odwrócona?
 
reklama
Hej. Mam cykle 30-32 dni. W 4 dniu po braku okresu wykonałam beta hcg- wynik negatywny. Po 9 dniach braku okresu wybrałam się do ginekologa aby sprawdzić co się dzieje. Lekarz stwierdził, że mam endometrium 12mm i jest ciałko żółte- znak że była owulacja. Nie wykluczył ciąży i kazał poczekać tydzień jeśli nie wystąpi miesiączka to powtórzyć beta hcg. Miesiączki nie mam już drugi tydzień. Czy możliwe jest, że mimo owulacji nie będzie okresu w tym cyklu? Czy raczej jest szansa na ciążę? Wiem, że może nie być miesiączki jeśli nie było owulacji ale czy możliwa jest sytuacja odwrócona?

Raczej nie ma takiej mozliwosci, skoro endometrium pogrubione to bedzie musialo sie zluszczyc. Jesli bedzie brak ciazy to pewnie gin da cos na wywolanie miesiaczki.
 
Do góry