reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki od 7 dni , negatywny test

Dołączył(a)
12 Styczeń 2022
Postów
4
Miasto
Żory
Witajcie. Jestem tutaj nowa.
Od 7 dni spóźnia mi się miesiączka. Mam je w miarę regularne. Natomiast w piątek byłam u ginekologa i mówił, że ciazy nie widać. Dal mi zdjęcie usg które mam przynieść za 2 tyg na kontrolę. Jeśli do tego czasu miesiączka się nie pojawi to mam wykonać test jeszcze raz a jak nie,to nie wiem co dalej. Test negatywny. Dziś zrobiłam test,ale albo ja mam zwidy albo widać cień cienia (pod ciemnym kątem). Dodam,że jestem już po jednym porodzie i Stary siw o rodzeństwo dla syna.
 

Załączniki

  • 20220112_192246.jpg
    20220112_192246.jpg
    520,5 KB · Wyświetleń: 240
  • 20220112_192108.jpg
    20220112_192108.jpg
    608,9 KB · Wyświetleń: 199
reklama
Witajcie. Jestem tutaj nowa.
Od 7 dni spóźnia mi się miesiączka. Mam je w miarę regularne. Natomiast w piątek byłam u ginekologa i mówił, że ciazy nie widać. Dal mi zdjęcie usg które mam przynieść za 2 tyg na kontrolę. Jeśli do tego czasu miesiączka się nie pojawi to mam wykonać test jeszcze raz a jak nie,to nie wiem co dalej. Test negatywny. Dziś zrobiłam test,ale albo ja mam zwidy albo widać cień cienia (pod ciemnym kątem). Dodam,że jestem już po jednym porodzie i Staramy o rodzeństwo dla syna.
Dodam ,że test mam zrobić dzień przed wizytą kontrolna.
 
Do góry