reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki po owulacji i negatywny test

Kamy_czek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2008
Postów
332
Witajcie,

Mam problem. Dziś jestem w 33 dniu cyklu, cykle mam 28 dniowe. W styczniu straciłam dzidzie w 23 tygodniu ale od tego czasu mam regularne cykle, pierwszy 40 dni po, pozostałe co 28 dni.
Jestem już po terminie miesiączki, nie mam żadnych objawów nadchodzącej. Robiłam testy owulacyjne i dziś jest około 18 dniu po owulacji. Robiłam test ciążowy i jest negatywny.
Biorę antybiotyk raz w tygodniu od miesiąca, fosfomycyne.

Zastanawiam się co jest grane. Owulacja była a @ nie nadchodzi.
Czy cykl mógł się tak rozregulować od antybiotyków?
 
reklama
Tak ,antybiotyk może wpłynąć ma @ ,poczekaj parę dni ,pewnie przyjdzie, współczuję straty 😔

Dziękuję za odpowiedź.

Antybiotyk biorę na bakterię która była przyczyną zakażenia i straty ale już miałam normalny cykl w trakcie. A teraz coś takiego.
Już bym chciała być po bo mam kolejne badania do zrobienia a je można wykonać zaraz po miesiączce.
 
Przyszła @, rozkręca się.
Ale teraz moje obliczenia mogę do kosza wyrzucić a chciałabym po antybiotykach o dzidziusia się postarać. Lekarz powiedział że będę mogła jak skończę antybiotykoterapię.
 
Skoro zaczęło sie krwawienie, nowy cykl proponuje zacząć mierzyć temperaturę i obserwować sluz.

To jednak jeszcze nie @. Brzuch mnie zaczyna boleć, w sumie pobolewa cały czas ale leczę się na zapalenie dróg moczowych od kilku miesięcy.
Śluz obserwuję i zapisuje cały czas od kilku lat, nie mierze tylko temperatury.
Mialam dosłownie chwilowe plamienie. Taki śluz z krwią.

W zeszłym miesiącu miałam 3 dni plamień przed, 5 dni miesiaczki i 2 dni plamień po.
Ale wszystko w terminie.
 
Moglo byc tak ze ci sie owulacja przesunęła. Testy pokazały ale jednak komórka nie została uwolniona. I albo była pozniej i teraz trwa zagnieżdżenie, albo teraz jest owulacja i okres bedzie za ok 2 tyg.
Ciaze uznaje sie od 21 dni temperatur wyższych, wiec w sumie jeszcze ma czas sie rozkręcić.
Jesli teraz sie zagnieżdża to test ciążowy za min 7-10 dni moze pokazać jasna kreskę.

Ja jestem drugi cykl po zaprzestaniu karmienia i raz miałam 15 wyższych- cykl 31, a drugi 12 wyzszych -cykl 24 dniowy.
A juz po porodzie było ładnie takiej samej długości i od nowa nie wiem kiedy sie owulacji spodziewać a tydzien roznicy to dla mnie długo.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi.

Dzisiaj się trochę rozkręciła ale i tak jest bardzo skąpa. Myślę że jednak owulacja była o czasie i wszystkiemu jest winny antybiotyk + trochę stresu. Bardzo zależało mi żeby przyszła bo miałam zaraz po niej robić test HPV onkologiczny zamiast biopsji.
 
reklama
Do góry