reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki test negatywny

Agatusiaaaa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
43
Witam od 3 dni spóźnia mi się miesiączka test robiłam wczoraj wyszedł negatywny ostatnia miesiączka 14.05 i trwała 5 dni . Miesiączki mam nie regularne 33 dni nawet więcej . Czy jest szansa że jestem w ciąży ? Dni płodne miałam 1 czerwca a kochałam się z partnerem 31 maja.
 
reklama
Nikt Tobie tego nie powie. Najlepiej zrobić test z krwi i wtedy będziesz miała pewność. Prócz ciąży może być wiele innych czynników, które wpływają na to, że miesiączka się opóźnia.
 
U mnie był negatywny jeszcze 2 dnia po spóźnionej miesiączce a 3go właśnie pierwszy raz zobaczyłam cień cienia kreski. Nikt inny poza mną nie widział.
Powtórz za dwa dni z samego rana. Pozdrawiam😊
 
Witam od 3 dni spóźnia mi się miesiączka test robiłam wczoraj wyszedł negatywny ostatnia miesiączka 14.05 i trwała 5 dni . Miesiączki mam nie regularne 33 dni nawet więcej . Czy jest szansa że jestem w ciąży ? Dni płodne miałam 1 czerwca a kochałam się z partnerem 31 maja.
Jeżeli jesteś pewna, że owulacja była w okolicy 1.06. to test po takim czasie jest wiarygodny i nie ciąży niestety nie jesteś.

Jak wyznaczyła dni płodne? Obserwacja? Test owu? Monitoring u ginekologa?
 
Do góry