reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki test negatywny

Misialinka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
45
Witajcie.
Ostatnia miesiączkę zaczęłam 12.10 2021. Cykle mam 26 dniowe. Staramy się o dzidziusia. Miesiączka spóźnia się 2 dni ale zrobiłam test dwa dni przed miesiączką byk negatywny i wczoraj popołudniu też negatywny. Zauważyłam że leciutko plamie na różowo. Temp utrzymywała się na poziomie 37,2-37 ale dziś miałam 36,8. Myślicie że jest jeszcze szansa że to ciąża ?
 
reklama
Witajcie.
Ostatnia miesiączkę zaczęłam 12.10 2021. Cykle mam 26 dniowe. Staramy się o dzidziusia. Miesiączka spóźnia się 2 dni ale zrobiłam test dwa dni przed miesiączką byk negatywny i wczoraj popołudniu też negatywny. Zauważyłam że leciutko plamie na różowo. Temp utrzymywała się na poziomie 37,2-37 ale dziś miałam 36,8. Myślicie że jest jeszcze szansa że to ciąża ?
Żeby mieć pewność, zrób sobie badanie z krwi beta hcg 🙂 chodzisz na monitorowanie cyklu do ginekologa, żeby wiedzieć dokładnie kiedy była owulacja? Są różne przyczyny braku okresu, więc jeśli beta nie potwierdzi ciąży to się zgłoś do ginekologa.
 
Żeby mieć pewność, zrób sobie badanie z krwi beta hcg 🙂 chodzisz na monitorowanie cyklu do ginekologa, żeby wiedzieć dokładnie kiedy była owulacja? Są różne przyczyny braku okresu, więc jeśli beta nie potwierdzi ciąży to się zgłoś do ginekologa.
Nie na monitoring nie chodzę
 
U mnie plamienie przed okresem było spowodowane niedomogą lutealną. I też zrobiło się nagle. W jednym cyklu nie miałam a w kolejnych już tak. Równie dobrze może rozkręcać Ci się okres.
 
Ja miałam plamienia przed każdym cyklem związane z niedoborem progesteronu aczkolwiek podczas cyklu w którym zaszłam w ciążę też je miałam. Najlepiej zrobić betę :)
 
reklama
Do góry