reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, testy negatywne

Dołączył(a)
15 Marzec 2021
Postów
6
Cześć dziewczyny, może coś doradźcie. Iż ostatnia miesiączkę miałam 8 lutego i trwała do 12 lutego. Kochaliśmy się 15 i 2 lutego. Cykle mam co 28 dni. Zazwyczaj przed miesiączka bóle piersi i brzucha, a tym razem jest inaczej jakoś.
7 marca miałam wieczorem silny skurcz w srodku plus jakby odbyt mnie bolał, to trwało może 20 minut. Od tamtej pory lekko pobolewa brzucho jak przed @ i dalej nic.
testy wychodzą negatywne aczkolwiek zamówiłam test z krwi plus clearblue. Czekam aż przyjdą. Dzisiaj mam 37dc. Co mam o tym myśleć ?
nigdy w życiu tak nie miałam.
czy któraś była w ciąży, a mimo to test paskowy pokazywał jej brak ?
pozdrawiam i dziękuje
 
reklama
Cześć dziewczyny, może coś doradźcie. Iż ostatnia miesiączkę miałam 8 lutego i trwała do 12 lutego. Kochaliśmy się 15 i 2 lutego. Cykle mam co 28 dni. Zazwyczaj przed miesiączka bóle piersi i brzucha, a tym razem jest inaczej jakoś.
7 marca miałam wieczorem silny skurcz w srodku plus jakby odbyt mnie bolał, to trwało może 20 minut. Od tamtej pory lekko pobolewa brzucho jak przed @ i dalej nic.
testy wychodzą negatywne aczkolwiek zamówiłam test z krwi plus clearblue. Czekam aż przyjdą. Dzisiaj mam 37dc. Co mam o tym myśleć ?
nigdy w życiu tak nie miałam.
czy któraś była w ciąży, a mimo to test paskowy pokazywał jej brak ?
pozdrawiam i dziękuje

Po takim czasie test już powinien być wiarygodny, te domowe z krwi lubią przekłamywać i dawać fałszywie pozytywny wynik. Jeśli masz możliwość to udaj się do laboratorium na badanie z krwi, da ono 100% pewność czy to ciąża czy nie. Jeśli jednak to nie ciąża to może ostatnio byłaś chora (jakaś infekcja, przeziębienie, covid) albo może miałaś więcej stresu? Jeśli kolejny test lub badanie w laboratorium wyjdzie negatywne to radziłabym udać się do ginekologa, będzie mógł określić jaka może być przyczyna braku miesiączki.
 
A wiesz czy i kiedy miałaś owulację? Sprawdzasz to jakoś? Mogła jednorazowo się przesunąć.
 
Miałam podobną sytuacje miesiąc temu też cały czas wszystko jak w zegarku okres spóźniał sie juz 8 dni testy negatywne niestety, i jak sie okazało owulacja się przesuneła była w 21 dniu cyklu więc po obliczeniu okres przyszedł prawidłowo od owulacji.
Po takim czasie test już powinien być wiarygodny, te domowe z krwi lubią przekłamywać i dawać fałszywie pozytywny wynik. Jeśli masz możliwość to udaj się do laboratorium na badanie z krwi, da ono 100% pewność czy to ciąża czy nie. Jeśli jednak to nie ciąża to może ostatnio byłaś chora (jakaś infekcja, przeziębienie, covid) albo może miałaś więcej stresu? Jeśli kolejny test lub badanie w laboratorium wyjdzie negatywne to radziłabym udać się do ginekologa, będzie mógł określić jaka może być przyczyna braku miesiączki.
 
Cześć dziewczyny, może coś doradźcie. Iż ostatnia miesiączkę miałam 8 lutego i trwała do 12 lutego. Kochaliśmy się 15 i 2 lutego. Cykle mam co 28 dni. Zazwyczaj przed miesiączka bóle piersi i brzucha, a tym razem jest inaczej jakoś.
7 marca miałam wieczorem silny skurcz w srodku plus jakby odbyt mnie bolał, to trwało może 20 minut. Od tamtej pory lekko pobolewa brzucho jak przed @ i dalej nic.
testy wychodzą negatywne aczkolwiek zamówiłam test z krwi plus clearblue. Czekam aż przyjdą. Dzisiaj mam 37dc. Co mam o tym myśleć ?
nigdy w życiu tak nie miałam.
czy któraś była w ciąży, a mimo to test paskowy pokazywał jej brak ?
pozdrawiam i dziękuje
Hej ja tak miala z tym skurczem u mnie 3 dni po planowanej @ wyszedl pozytywny ale qczesniej zrobiłam bete i była pozytywana
 
Zdecydowanie daruj sobie domowe testy, bo jakikolwiek wynik nie wyjdzie, i tak będziesz się głowić, zastanawiać, rozmyślać, a po co sobie nerwy fundować.
Idź do laboratorium, zrób betę i jeśli się okaże, że to nie ciąża - zapisz się do ginekologa.
 
Witajcie.
wczoraj miałam plamienie i bóle jak na @. Dzisiaj silniejsze bóle i takie coś .... czy to poronienie ?
zawsze miałam skrzepy ale nigdy one tak nie wyglądały 😢
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie daruj sobie domowe testy, bo jakikolwiek wynik nie wyjdzie, i tak będziesz się głowić, zastanawiać, rozmyślać, a po co sobie nerwy fundować.
Idź do laboratorium, zrób betę i jeśli się okaże, że to nie ciąża - zapisz się do ginekologa.
Niestety ale P z recepcji kazała czekać za miesiączka i Jeżeli do 50 dni nie przyjdzie wtedy umówić się na wizytę.
prywatnie jest drogo wiec sobie odpuściłam.
 
reklama
Witajcie.
wczoraj miałam plamienie i bóle jak na @. Dzisiaj silniejsze bóle i takie coś .... czy to poronienie ?
zawsze miałam skrzepy ale nigdy one tak nie wyglądały 😢

USUŃ TO ZDJĘCIE. Załóż nowy wątek w tytule dając informację że dodajesz zdjęcie, które nie jest dla wrażliwych.
 
Do góry