reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, testy negatywne

Cześć dziewczyny, może coś doradźcie. Iż ostatnia miesiączkę miałam 8 lutego i trwała do 12 lutego. Kochaliśmy się 15 i 2 lutego. Cykle mam co 28 dni. Zazwyczaj przed miesiączka bóle piersi i brzucha, a tym razem jest inaczej jakoś.
7 marca miałam wieczorem silny skurcz w srodku plus jakby odbyt mnie bolał, to trwało może 20 minut. Od tamtej pory lekko pobolewa brzucho jak przed @ i dalej nic.
testy wychodzą negatywne aczkolwiek zamówiłam test z krwi plus clearblue. Czekam aż przyjdą. Dzisiaj mam 37dc. Co mam o tym myśleć ?
nigdy w życiu tak nie miałam.
czy któraś była w ciąży, a mimo to test paskowy pokazywał jej brak ?
pozdrawiam i dziękuje
Ja gdy byłam w ciąży to pierwszy test jaki robiłam wyszedł mi negatywny, dopiero drugi za jakiś czas wyszedł pozytywny.
Jednak brzuch mnie bolał tak jak na miesiączkę.
 
reklama
Do góry