reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Brak miesiączki, ujemna beta.

Rozwiązania
1
Witam drogie panie.
Wczoraj byłam u ginekologa w celu kontroli (okres spóźnia mi się 11 dni, 3 testy wyszły negatywne ( I - tydzień przed miesiączką II- 3 dzień spóźnienia III- dzień po miesiączce której nie było)
Wybrałam się do ginekologa który powiedział że na 80% w ciąży nie jestem.
Dziś wykonałam betę (w 11 dzień spóźnienia okresu)
I wyszła <0.100
Norma do 5
To znaczy że nie jestem w ciąży?

reklama
Rozwiązania
1
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
1
To bardzo prawdopodobne, bardzo stresowałam się "ciążą", ale skoro teraz wiem że w niej nie jestem mam nadzieję że miesiączka szybko się pojawia, niestety nadal nie wiem czy ten wynik badania beta hgc oznacza brak ciąży, i czy jest wiarygodny w 11 dniu spóźnienia miesiączki.

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny u mnie inna sytuacja ciąża na pewno była bo okresu brak betahcg wychodziła pozytywna przez 1 tydz rosła tak jak należy niestety 5 dni później baaaardzo zwolniła poszłam do lekarza na usg i jest pęcherzyk widać go na usg ( na 1 usg nic nie było widać na 2 usg wielkość 59mm) teraz nie wiem czy iść zrobić betę znów czy zekac do następnego usg do środy...jestem zagubiona ale chyba lepiej będzie iść zrobić ta betę jutro i będzie wiadomo czy podtrzymywać ta ciążę czy zakończyć:(

Rozwiązania
1
Hej dziewczyny u mnie inna sytuacja ciąża na pewno była bo okresu brak betahcg wychodziła pozytywna przez 1 tydz rosła tak jak należy niestety 5 dni później baaaardzo zwolniła poszłam do lekarza na usg i jest pęcherzyk widać go na usg ( na 1 usg nic nie było widać na 2 usg wielkość 59mm) teraz nie wiem czy iść zrobić betę znów czy zekac do następnego usg do środy...jestem zagubiona ale chyba lepiej będzie iść zrobić ta betę jutro i będzie wiadomo czy podtrzymywać ta ciążę czy zakończyć:(
Moim zdaniem warto zrobić badanie krwi i skonsultować je z lekarzem ginekologiem w środę, wtedy obydwoje podejmiecie decyzję co dalej.
Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę wszystkiego co najlepsze.

Rozwiązania
0
Moim zdaniem warto zrobić badanie krwi i skonsultować je z lekarzem ginekologiem w środę, wtedy obydwoje podejmiecie decyzję co dalej.
Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę wszystkiego co najlepsze.
Dzięki tak chyba tez zrobię choć nie ukrywam ze bardzo się boje bo to moja pierwsza ciąża pi kilku latach starań :(

Rozwiązania
1
Dzięki tak chyba tez zrobię choć nie ukrywam ze bardzo się boje bo to moja pierwsza ciąża pi kilku latach starań :(
Stres tutaj nie pomoże, wiem po sobie od ponad 10 dni nie przesypiam nocy, nie jem, schudłam strasznie bo ciągle myślałam o tym że jestem w ciąży, ale dzisiejsza beta wyraźnie stwierdziła że nie ma opcji.
Dlatego rozluźnij się, wypij herbatkę, zrób coś dla siebie, co ma się zdarzyć to się zdarzy a stres w niczym nie pomoże.

Rozwiązania
0
Stres tutaj nie pomoże, wiem po sobie od ponad 10 dni nie przesypiam nocy, nie jem, schudłam strasznie bo ciągle myślałam o tym że jestem w ciąży, ale dzisiejsza beta wyraźnie stwierdziła że nie ma opcji.
Dlatego rozluźnij się, wypij herbatkę, zrób coś dla siebie, co ma się zdarzyć to się zdarzy a stres w niczym nie pomoże.
Masz rację co ma być to będzie i losu nie zmienię.....przykro mi ze nie wyszło Tobie teraz ale następnym razem się uda życzę Ci powodzenia i dużo szczęścia oraz spokoju chociaż wiem co czujesz przeżywała to co miesiąc przez kilka lat

Rozwiązania
1
Masz rację co ma być to będzie i losu nie zmienię.....przykro mi ze nie wyszło Tobie teraz ale następnym razem się uda życzę Ci powodzenia i dużo szczęścia oraz spokoju chociaż wiem co czujesz przeżywała to co miesiąc przez kilka lat
Raczej, może to źle zabrzmieć ale cieszę się, jestem młodą kobietą i to nie jest czas na ciążę zwłaszcza że mój partner jest obcokrajowcem a ja nie mam aktualnie możliwość wyjechania do niego na stałe (studia, praca). Dlatego obecnie cieszymy się z negatywnego wyniku.
Ale tobie życzę zdrowej i cudownej ciąży, żeby pęcherzyk rósł, a beta razem z nim.
Będzie dobrze, tylko spokojnie a wszystko się ułoży.

reklama
Rozwiązania
0
Raczej, może to źle zabrzmieć ale cieszę się, jestem młodą kobietą i to nie jest czas na ciążę zwłaszcza że mój partner jest obcokrajowcem a ja nie mam aktualnie możliwość wyjechania do niego na stałe (studia, praca). Dlatego obecnie cieszymy się z negatywnego wyniku.
Ale tobie życzę zdrowej i cudownej ciąży, żeby pęcherzyk rósł, a beta razem z nim.
Będzie dobrze, tylko spokojnie a wszystko się ułoży.
No to życzę Nam tego wszytkiego o czym każda marzy, Tobie powodzenia w życiu osobistym i zawodowym i korzystaj z tego ze jest młoda a wiem coś o tym korzystaj z młodości bo warto :-Dna ciążę i związek na całe życie przyjdze czas;) i wcale to źle nie brzmi bo ja o dziecku pomyślałam dopiero po 30....

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry