reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Brak miesiączki, ujemna beta.

Roksi98

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Calineczka28
Dlatego nie mozesz zajsc, bo za pozno zaczekas. Po 30 to jajnili zaczynaja isc na emeryture. ;)

reklama
Rozwiązania
0
Calineczka28
Dlatego nie mozesz zajsc, bo za pozno zaczekas. Po 30 to jajnili zaczynaja isc na emeryture. ;)
Moja droga ale ja zaszłam w ciążę tylko nie wiem czy ja utrzymam a wiek nie ma nic do tego a dla twojej wiadomości moje jajniki na emeryturę jeszcze nie idą bo Amh mam jak 25 latka ;)

Roksi98

Rozwiązania
2
Moja droga ale ja zaszłam w ciążę tylko nie wiem czy ja utrzymam a wiek nie ma nic do tego a dla twojej wiadomości moje jajniki na emeryturę jeszcze nie idą bo Amh mam jak 25 latka ;)
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)

Rozwiązania
1
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
1
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może.
Moja mama urodziła mojego brata w wieku 38 lat, młody jest zdrowy urodził się jako kawał chłopa (sama waga dużo mówi 4,200). Calineczka będzie dobrze nie ma co się zamartwiać, kiedyś musi się udać. Ja z moim partnerem planujemy dziecko za jakieś 4-5 lat, teraz jest za wcześnie dla mnie chociaż wiem że on gdy dowiedział się że nadal nie mam miesiączki ze swoimi kolegami wybierał imiona dla naszego potencjalnego dziecka.

Roksi98

Rozwiązania
2
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.
Dokladnie to tez wiem.
Wiem, bo sama mam cykle nieregularne, juz slyszalam wersje, ze nie bede mogla miec dzieci itp, a jak sie z narzeczonym odblokowalismy, odpuscilismy to pierwszy seks po odpuszczeniu I od razu ciaza.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry