reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, ujemna beta.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2018
Postów
13
Witam drogie panie.
Wczoraj byłam u ginekologa w celu kontroli (okres spóźnia mi się 11 dni, 3 testy wyszły negatywne ( I - tydzień przed miesiączką II- 3 dzień spóźnienia III- dzień po miesiączce której nie było)
Wybrałam się do ginekologa który powiedział że na 80% w ciąży nie jestem.
Dziś wykonałam betę (w 11 dzień spóźnienia okresu)
I wyszła <0.100
Norma do 5
To znaczy że nie jestem w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.
Dokladnie to tez wiem.
Wiem, bo sama mam cykle nieregularne, juz slyszalam wersje, ze nie bede mogla miec dzieci itp, a jak sie z narzeczonym odblokowalismy, odpuscilismy to pierwszy seks po odpuszczeniu I od razu ciaza.
Hej dziewczyny u mnie inna sytuacja ciąża na pewno była bo okresu brak betahcg wychodziła pozytywna przez 1 tydz rosła tak jak należy niestety 5 dni później baaaardzo zwolniła poszłam do lekarza na usg i jest pęcherzyk widać go na usg ( na 1 usg nic nie było widać na 2 usg wielkość 59mm) teraz nie wiem czy iść zrobić betę znów czy zekac do następnego usg do środy...jestem zagubiona ale chyba lepiej będzie iść zrobić ta betę jutro i będzie wiadomo czy podtrzymywać ta ciążę czy zakończyć:(
 
Hej dziewczyny u mnie inna sytuacja ciąża na pewno była bo okresu brak betahcg wychodziła pozytywna przez 1 tydz rosła tak jak należy niestety 5 dni później baaaardzo zwolniła poszłam do lekarza na usg i jest pęcherzyk widać go na usg ( na 1 usg nic nie było widać na 2 usg wielkość 59mm) teraz nie wiem czy iść zrobić betę znów czy zekac do następnego usg do środy...jestem zagubiona ale chyba lepiej będzie iść zrobić ta betę jutro i będzie wiadomo czy podtrzymywać ta ciążę czy zakończyć:(
Moim zdaniem warto zrobić badanie krwi i skonsultować je z lekarzem ginekologiem w środę, wtedy obydwoje podejmiecie decyzję co dalej.
Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę wszystkiego co najlepsze.
 
Dzięki tak chyba tez zrobię choć nie ukrywam ze bardzo się boje bo to moja pierwsza ciąża pi kilku latach starań :(
Stres tutaj nie pomoże, wiem po sobie od ponad 10 dni nie przesypiam nocy, nie jem, schudłam strasznie bo ciągle myślałam o tym że jestem w ciąży, ale dzisiejsza beta wyraźnie stwierdziła że nie ma opcji.
Dlatego rozluźnij się, wypij herbatkę, zrób coś dla siebie, co ma się zdarzyć to się zdarzy a stres w niczym nie pomoże.
 
Stres tutaj nie pomoże, wiem po sobie od ponad 10 dni nie przesypiam nocy, nie jem, schudłam strasznie bo ciągle myślałam o tym że jestem w ciąży, ale dzisiejsza beta wyraźnie stwierdziła że nie ma opcji.
Dlatego rozluźnij się, wypij herbatkę, zrób coś dla siebie, co ma się zdarzyć to się zdarzy a stres w niczym nie pomoże.
Masz rację co ma być to będzie i losu nie zmienię.....przykro mi ze nie wyszło Tobie teraz ale następnym razem się uda życzę Ci powodzenia i dużo szczęścia oraz spokoju chociaż wiem co czujesz przeżywała to co miesiąc przez kilka lat
 
reklama
Masz rację co ma być to będzie i losu nie zmienię.....przykro mi ze nie wyszło Tobie teraz ale następnym razem się uda życzę Ci powodzenia i dużo szczęścia oraz spokoju chociaż wiem co czujesz przeżywała to co miesiąc przez kilka lat
Raczej, może to źle zabrzmieć ale cieszę się, jestem młodą kobietą i to nie jest czas na ciążę zwłaszcza że mój partner jest obcokrajowcem a ja nie mam aktualnie możliwość wyjechania do niego na stałe (studia, praca). Dlatego obecnie cieszymy się z negatywnego wyniku.
Ale tobie życzę zdrowej i cudownej ciąży, żeby pęcherzyk rósł, a beta razem z nim.
Będzie dobrze, tylko spokojnie a wszystko się ułoży.
 
reklama
Raczej, może to źle zabrzmieć ale cieszę się, jestem młodą kobietą i to nie jest czas na ciążę zwłaszcza że mój partner jest obcokrajowcem a ja nie mam aktualnie możliwość wyjechania do niego na stałe (studia, praca). Dlatego obecnie cieszymy się z negatywnego wyniku.
Ale tobie życzę zdrowej i cudownej ciąży, żeby pęcherzyk rósł, a beta razem z nim.
Będzie dobrze, tylko spokojnie a wszystko się ułoży.
No to życzę Nam tego wszytkiego o czym każda marzy, Tobie powodzenia w życiu osobistym i zawodowym i korzystaj z tego ze jest młoda a wiem coś o tym korzystaj z młodości bo warto :-Dna ciążę i związek na całe życie przyjdze czas;) i wcale to źle nie brzmi bo ja o dziecku pomyślałam dopiero po 30....
 
Do góry