reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki w 41 diu cyklu

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Witam ponownie kochane!
Dziś mamy 41 dzień cyklu a okresu jak nie ma tak nie ma...
Zaczęły boleć mnie piersi, swędzą czasem sutki, ból podbrzusza jak na miesiączke w dodatku ból krocza... Czuję jakbym miała lekkie poranne mdłości... W 22 dzień cyklu miałam lekkie plamienia trwały ok 5 dni i od tamtej pory cisza z okresem... Mam biały gesty śluz i też czuję jakbym miała podwyższana temp...
Nie wiem co się dzieje mam tak pierwszy raz wcześniej miesiączki przychodziły normalnie max 33 dni mam cykle. Po poronieniu w czerwcu wszyskto mi się pokickalo a z mężem staramy się o dzidzi... Juz wariuje...
 
reklama
Witam ponownie kochane!
Dziś mamy 41 dzień cyklu a okresu jak nie ma tak nie ma...
Zaczęły boleć mnie piersi, swędzą czasem sutki, ból podbrzusza jak na miesiączke w dodatku ból krocza... Czuję jakbym miała lekkie poranne mdłości... W 22 dzień cyklu miałam lekkie plamienia trwały ok 5 dni i od tamtej pory cisza z okresem... Mam biały gesty śluz i też czuję jakbym miała podwyższana temp...
Nie wiem co się dzieje mam tak pierwszy raz wcześniej miesiączki przychodziły normalnie max 33 dni mam cykle. Po poronieniu w czerwcu wszyskto mi się pokickalo a z mężem staramy się o dzidzi... Juz wariuje...
Jeju... Nie wiem co się dzieje. Dziś 31 dzień cyklu (cykle mam 28-31 dniowe) i ja nawet nie mam objawów nagchodzacej miesiączki! Zawsze był ból brzucha i piersi 7 dni przed okresem. Teraz cisza.. Pierwszy raz tak mam. Nie mam pojęcia co się dzieje.. Trochę zaczynam panikowac.
Ja jestem po ciąży pozamacicznej, na te chwile ciąże wykluczam.
 
Jeju... Nie wiem co się dzieje. Dziś 31 dzień cyklu (cykle mam 28-31 dniowe) i ja nawet nie mam objawów nagchodzacej miesiączki! Zawsze był ból brzucha i piersi 7 dni przed okresem. Teraz cisza.. Pierwszy raz tak mam. Nie mam pojęcia co się dzieje.. Trochę zaczynam panikowac.
Ja jestem po ciąży pozamacicznej, na te chwile ciąże wykluczam.
Wydaje mi się, ze po ciąży pozamacicznej, czy po poronieniu w organizmie może dochodzić do zmian. Co wcale nie musi oznaczać, ze coś jest nie tak. To Twój pierwszy cykl po cp? Jesteś po laparoskopii? Czy farmakologicznie? Ja w zeszłym tygodniu miałam laparoskopię również z powodu cp.
 
Heh.. Rok temu miałam :-) i też miałam laparoskopie, oszczędzono mi jajowod z czego chyba die nie cieszę.
Pierwszy raz tak mam, że okres mi się spóźnia i nawet nie zapowiada się żeby miał być 🤔 chyba mi hormony siadły.
 
Heh.. Rok temu miałam :-) i też miałam laparoskopie, oszczędzono mi jajowod z czego chyba die nie cieszę.
Pierwszy raz tak mam, że okres mi się spóźnia i nawet nie zapowiada się żeby miał być 🤔 chyba mi hormony siadły.
Cykle nie zawsze muszą wyglądać tak samo. Skoro ciąże wykluczyłaś to na Twoim miejscu zaczekałabym jeszcze pare dni i jak się okres nie pojawi to najlepiej skonsultować to z ginekologiem. W tym przypadku wydaje mi się, ze cp która przeszłaś rok temu nie ma nic do tego.
 
reklama
Jeśli jesteś w ciąży to zrobienie testu Ci jej nie zabierze, a jeśli nie jesteś to od nierobienia testu nagle w niej nie będziesz [emoji85][emoji2368]
 
reklama
Do góry