reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, zero objawów, brak pęcherzyka

Dziękuję za odpowiedź. Tak współżyłam trzy dni przed miesiączką, teoretycznie w niepłodne dni. Po dwóch tygodniach zrobiłam test, u ginekologa byłam 22 dnia od zapłodnienia więc chyba powinno być coś widać, a ja powinnam mieć jakiekolwiek objawy. Dziś mija 31 dzień od zapłodnienia i mój organizm nie zmienia się.
Idź na betę, będzie pewność, ja w tym cyklu teraz miałam mieć miesiączkę 34 dnia cyklu a okazało się że mniej więcej 34-38 dzień cyklu miałam owulacje więc u mnie tez się poprzesuwało o 2 tygodnie conajmniej, wczoraj w 44dc na usg widoczne cialko żółte Czyli owulacja byla, zostaje mi czekać normalnie 2 tygodnie i wtedy powinien być okres albo potwierdzona ciąża, lekarz kazal mi przyjść za 3 tygodnie jak nie przyjdzie okres z wynikami bety od razu. Więc wybierz się na betę to będzie pewność 😉
 
reklama
Do góry