reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
13
Witam, jakiś czas temu pisałam, że dostałam dziwnego krwawienia, podejrzewałam owulacje. 6.07 miałam niewielkie plamienie, nitki krwi w śluzie. Trwało 2 dni i przestało. Poprzedni okres miałam od 14 do 18. Mój cykl trwa około 28 dni. Obecna miesiączka przypadała mi mniej więcej na 11. Pierwszy raz spóźnia mi się okres, zwłaszcza, że przy częstych stosunkach z partnerem zazwyczaj był przyśpieszony. Nie czuję jej objawów, pomijając rozdrażnienie, dodatkowo mam zwiększoną ilość śluzu. Gęsta rozciągliwa i mleczna wydzielina. Robiłam test ciążowy, tylko kilka dni przed datą okresu i wyszedł negatywny. Okres spóźnia się tylko 2 dni, warto robić jeszcze test ciążowy? Jeśli tak to ile czekać ?
 
reklama
Czasem z różnych powodów spóźnia się okres. Miesiączkę miałaś dostać wczoraj wiec to nie jest jakieś mega opóźnienie, bo to tylko jeden dzień. Zrób test i jeżeli będziesz w ciąży to powinien wyjść juz pozytywny
 
Jesli wtedy rzeczywiście była owulacja to miesiaczka wypadałoby na ok 20 lipca. Wiec moze to była biochemiczna?
I teraz mozesz mieć rozjechane cykle.
Na oko czekałabym na okres do 16 sierpnia. Bo tak wychodzi z obliczeń na sucho
Stosunki nie maja wpływu na przyspieszenie miesiaczki. Moze tylko o kilka godzin co zmienia np cykl z 28 dniowego na 27, ale to sie właściwie nie liczy.
 
Ostatnia edycja:
Jesli wtedy rzeczywiście była owulacja to miesiaczka wypadałoby na ok 20 lipca. Wiec moze to była biochemiczna?
I teraz mozesz mieć rozjechane cykle.
Na oko czekałabym na okres do 16 sierpnia. Bo tak wychodzi z obliczeń na sucho
Stosunki nie maja wpływu na przyspieszenie miesiaczki. Moze tylko o kilka godzin co zmienia np cykl z 28 dniowego na 27, ale to sie właściwie nie liczy.
Pomyliłam się plamienia były 28.07-29.07, nie wiem jak rano to sprawdzałam. Według kalendarzyka wypadały idealnie w dni płodne
 
Do góry