reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

A gdybym kupiła jednak ten test clearblue cyfrowy zamiast tego zwykłego tekstu za 9 zł. Może te testy są wadliwe. A czy ten clearblue rzeczywiście jest naprawdę dobry bo każdy chwali te testy
 
reklama
A gdybym kupiła jednak ten test clearblue cyfrowy zamiast tego zwykłego tekstu za 9 zł. Może te testy są wadliwe. A czy ten clearblue rzeczywiście jest naprawdę dobry bo każdy chwali te testy
Nie wiem ile kosztuje ten test, ale na pewno w tej cenie zrobisz betę, która da ci 100% pewności czy jesteś w ciąży, ale nikt na siłę cie do niczego nie przekona.
 
Testy są negatywne. Po co chcesz kupować Clearblue,który kosztuje około 40 zł zamiast iść na betę i zapłacić nawet mniej?
 
Idź zrób betę i będziesz mieć wszystko jasne. Na objawy ciąży typu mdłości/zachcianki jedzeniowe jest zdecydowanie za wcześnie. U mnie pierwsze co się pojawiło to kłucie w jajniku, ciągniecie w podbrzuszu i okropnie tkliwe piersi. Zawsze przed okresem mnie bolały, ale na początku ciąży i w pierwszych jej tygodniach były okropnie tkliwe, potem to na szczęście przeszło. Trzymam kciuki za pozytywny wynik bety, bo widać, że chcesz tej ciąży bardzo 🙂 idź zrób badanie z krwi- nie musisz być na czczo i będziesz wszystko wiedzieć, nie katuj się testami.
 
Nie muszę być na czczo ? Nie wiedziałam ale dziękuję za trochę otuchy 🙂
Idź zrób betę i będziesz mieć wszystko jasne. Na objawy ciąży typu mdłości/zachcianki jedzeniowe jest zdecydowanie za wcześnie. U mnie pierwsze co się pojawiło to kłucie w jajniku, ciągniecie w podbrzuszu i okropnie tkliwe piersi. Zawsze przed okresem mnie bolały, ale na początku ciąży i w pierwszych jej tygodniach były okropnie tkliwe, potem to na szczęście przeszło. Trzymam kciuki za pozytywny wynik bety, bo widać, że chcesz tej ciąży bardzo 🙂 idź zrób badanie z krwi- nie musisz być na czczo i będziesz wszystko wiedzieć, nie katuj się testami.
 
Z chęcią bym poszła na Betę ale niestety nie mam jak . Mieszkam daleko od miasta aby się tam dostać muszę jechać taksówka która kosztuje 80 zł ☹️ dopiero będę w mieście za tydzień ale się boje tyle czasu czekać bo choruje na nadciśnienie i biorę silne leki które są zabronione w ciąży dlatego tak mi zależy aby jak najszybciej się upewnić co do ciąży bo nie chce aby maluszkowi stała się krzywka
Nie musisz być na czczo, robiłam betę i nigdy nie musiałam być na czczo 🙂 dziś mam równy 18 tydzień ciąży 🙂 biegnij na badanie krwi i będziesz wszystko wiedzieć.
 
Z chęcią bym poszła na Betę ale niestety nie mam jak . Mieszkam daleko od miasta aby się tam dostać muszę jechać taksówka która kosztuje 80 zł ☹️ dopiero będę w mieście za tydzień ale się boje tyle czasu czekać bo choruje na nadciśnienie i biorę silne leki które są zabronione w ciąży dlatego tak mi zależy aby jak najszybciej się upewnić co do ciąży bo nie chce aby maluszkowi stała się krzywka
Oczywiście wiem że dziecko jest ważniejsze jak 80 zł ale no teraz nie mam jak się dostać
 
reklama
Do góry