reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak miesiączki

reklama

Madzia5676

Zaangażowana w BB
Zależy jaka czułość testów. Niestety nie każda ciąża jest taka sama, więc nie ma co porównywać. Dlatego sugerowałabym zrobić betę a nie katować się testami i szukać kresek.
Część ja dziś zrobiłam wczoraj powinnam dostać okres

Załączniki

• IMG_20210830_133110.jpg
    IMG_20210830_133110.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 65

Sandra.milosz30

Początkująca w BB
Zrobisz jak uważasz, dziewczyny czy ci po prostu dobrze radzą. Dla chcącego nic trudnego. Powodzenia
Dzisiaj 8 dzień jak miesiączki nadal brak ☹️ zrobiłam test na drugim wyszło już bardziej widoczna ale nie aż tak aby miała kolor jak kontrolka C . W piątek mam badanie USG jamy brzusznej ale to skierowanie od lekarza dotyczące nadciśnienia. Czy jeśli bym była czy wykryli by przy takim USG ciążę ? Wiem że początki ciąży sprawdzają dopochwowo i zastanawiam się czy takie zwykłe USG wykryje ?

JoannaG.

Moderator
Dzisiaj 8 dzień jak miesiączki nadal brak ☹️ zrobiłam test na drugim wyszło już bardziej widoczna ale nie aż tak aby miała kolor jak kontrolka C . W piątek mam badanie USG jamy brzusznej ale to skierowanie od lekarza dotyczące nadciśnienia. Czy jeśli bym była czy wykryli by przy takim USG ciążę ? Wiem że początki ciąży sprawdzają dopochwowo i zastanawiam się czy takie zwykłe USG wykryje ?
Nie, tak wczesnej ciąży lekarz nie wykryje. Zrób betę z krwi, jak będzie ponad 1000 wynosić to lekarz wtedy coś zobaczy. Przynajmniej ja miałam takie zalecenia od ginekologa 🙂

reklama
Do góry