reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Sandra.milosz30

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
77
Witam. Od kilku miesięcy moja miesiączka była regularna teraz już 6 dni spóźnia mi się miesiączka , dodam że moje piersi i sutki zrobiły się o wiele większe i strasznie bolą. Mam mdłości , czasem mi słabo , mam zachcianki szczególnie na rybę gdzie nigdy nie lubiłam ryb. Zrobiłam 2 testu ciążowe ale na nich jest tylko leciutki cień i nic więcej . Czy testy mogą być wadliwe ? Czy mogę być w ciąży?
 
reklama
Jeśli współżyłaś w okresie okołoowulacyjnym to możesz być w ciąży. A na tak konkretne objawy ciążowe to jeszcze może być za wcześnie, szczególnie na zachcianki dotyczące jedzenia. Ja bym poszła zrobić betę, wtedy nie będziesz miała żadnych wątpliwości.
 
Jeśli współżyłaś w okresie okołoowulacyjnym to możesz być w ciąży. A na tak konkretne objawy ciążowe to jeszcze może być za wcześnie, szczególnie na zachcianki dotyczące jedzenia. Ja bym poszła zrobić betę, wtedy nie będziesz miała żadnych wątpliwości.
Tak współczułam kilkakrotnie nie używam antykoncepcji ani gumek . Ale test raczej powinien już wyjść pozytywny no chyba że może mam za niskie HCG ? Nie mam pojęcia.
 
Jeśli współżyłaś w okresie okołoowulacyjnym to możesz być w ciąży. A na tak konkretne objawy ciążowe to jeszcze może być za wcześnie, szczególnie na zachcianki dotyczące jedzenia. Ja bym poszła zrobić betę, wtedy nie będziesz miała żadnych wątpliwości.
Pamiętam jak byłam z synkiem w ciąży to 2 tyg po spóźnionej miesiączce dopiero zrobiłam test i kreska była lekka ledwo różowa .
 
Może ten cieniutki cień to jest to. Ja polecam zrobić ten test. Ja wiem ze napewno trochę kosztuje ale przynajmniej nie musisz się zastanawiać czy ta kreseczka to jest to 😊

 
Tak współczułam kilkakrotnie nie używam antykoncepcji ani gumek . Ale test raczej powinien już wyjść pozytywny no chyba że może mam za niskie HCG ? Nie mam pojęcia.
Zależy jaka czułość testów. Niestety nie każda ciąża jest taka sama, więc nie ma co porównywać. Dlatego sugerowałabym zrobić betę a nie katować się testami i szukać kresek.
 
Może ten cieniutki cień to jest to. Ja polecam zrobić ten test. Ja wiem ze napewno trochę kosztuje ale przynajmniej nie musisz się zastanawiać czy ta kreseczka to jest to 😊

 

Załączniki

  • IMG_20210830_075852.jpg
    IMG_20210830_075852.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 142
  • IMG_20210830_075908.jpg
    IMG_20210830_075908.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 137
W jakim celu otwierałaś test? Na drugim zdjęciu wygląda na zalany. I ja niestety tutaj nie widzę drugiej kreski. No chyba, że zdjęcie jest złej jakości, nie wiem.
 
W jakim celu otwierałaś test? Na drugim zdjęciu wygląda na zalany. I ja niestety tutaj nie widzę drugiej kreski. No chyba, że zdjęcie jest złej jakości, nie wiem.
Mój tel robi ciężko zdjęcia . Kreski są bo widać ale leciutkie bardziej cienie. Ten zalany robiłam wczoraj rano i trzymałam w łazience więc podczas kąpieli mógł żółknąć od pary
 
reklama
na zdjęciu nic nie widać ale to tylko zdjęcie wiec się nie sugeruj tym ze ja nic nie widzę. Tez radziła bym zrobić betę albo poczekać jeszcze jakiś czas zanim zrobisz kolejny test bo może po prostu jest za wczesnie na nie.
 
Do góry