reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

reklama
Zależy jaka czułość testów. Niestety nie każda ciąża jest taka sama, więc nie ma co porównywać. Dlatego sugerowałabym zrobić betę a nie katować się testami i szukać kresek.
Część ja dziś zrobiłam wczoraj powinnam dostać okres
 

Załączniki

  • IMG_20210830_133110.jpg
    IMG_20210830_133110.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 101
Zrobisz jak uważasz, dziewczyny czy ci po prostu dobrze radzą. Dla chcącego nic trudnego. Powodzenia
Dzisiaj 8 dzień jak miesiączki nadal brak ☹️ zrobiłam test na drugim wyszło już bardziej widoczna ale nie aż tak aby miała kolor jak kontrolka C . W piątek mam badanie USG jamy brzusznej ale to skierowanie od lekarza dotyczące nadciśnienia. Czy jeśli bym była czy wykryli by przy takim USG ciążę ? Wiem że początki ciąży sprawdzają dopochwowo i zastanawiam się czy takie zwykłe USG wykryje ?
 
Dzisiaj 8 dzień jak miesiączki nadal brak ☹️ zrobiłam test na drugim wyszło już bardziej widoczna ale nie aż tak aby miała kolor jak kontrolka C . W piątek mam badanie USG jamy brzusznej ale to skierowanie od lekarza dotyczące nadciśnienia. Czy jeśli bym była czy wykryli by przy takim USG ciążę ? Wiem że początki ciąży sprawdzają dopochwowo i zastanawiam się czy takie zwykłe USG wykryje ?
Nie, tak wczesnej ciąży lekarz nie wykryje. Zrób betę z krwi, jak będzie ponad 1000 wynosić to lekarz wtedy coś zobaczy. Przynajmniej ja miałam takie zalecenia od ginekologa 🙂
 
reklama
Do góry