reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki

KingaP pisze:
a ja znowu na odwrót, cały dzień mnie rozpiera, a jak przychodzi wieczór, to... wszystko znika.
mam dokladnie to samo caly dzien czekam na meza kiedy wroci a jak juz jest to mi przechodzi albo zmeczona sie klade spac :) :)
 
reklama
Tereskaa- u mnie tez cisza :-) Bardzo mnie to cieszy:-) No ale ja karmie caly czas glownie cycem, nawet w nocy (do 5 razy) a w sumie na dobe wiecej niz 8 razy, wiec mysle ze jeszcze dluugo nie dostane :-)
 
u mnie wystąpiło raz dziwne jednodniowe plamienie (chyba przez tę zimną kapiel:-D), ogólnie błoga cisza:happy::happy::happy::happy:

karmię non stop, w sumie tylko 2 karmienia (a niekiedy jedno) mi wypada, popołudniami i nocami pierś jest w użyciu :-)
 
reklama
U mnie sie pojawiła 9 dni temu i wczoraj sie skonczyla. 9 dni!!!!!! Ja tez karmie tyle ze juz coraz mniej wiec przyszla. A tak bylo dobrze bez niej.
 
Do góry