reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki

M

monika_pk

Gość
dziewczyny mam problem.....w połowie maja przestałam Nadie całkowicie karmic piersia i miesiaczki jak nie ma tak nie ma....nie wiem jak długo czekałyscie na swoja po odstawieniu od piersi ? zrobiłam test ciazowy na wszelki wypadek...wyszedł negatywny.HELP !!!!!!!!
 
reklama
Ja dostalam po miesiacu od porodu. Nadal karmie piersia. Tylko tez cos sie martwie bo go nie ma................. mam nadzieje ze nie jestem w ciązy. Podobno nawet i pol roku mozna nie miec.
 
Witam Ja karmilam piersia do maja i miesiaczki nie mam do tej pory mam strasznego stracha nawet zeby zrobic test a juz nie mowiac o lekarzu ale jeszcze jestem cierpliwa i czekam :))
 
dziewczyny! pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne (takie są zazwyczaj), więc nie bójcie się ciąży!!! :)

Ja dostałam miesiączkę 8 tygodni po porodzie i jestem już po drugiej... Mam nadzieję, że trzecia nie nadejdzie zbyt szybko...

A miesiączka przychodzi, jak zaczyna wydzielać się prolaktyna (wydziela się w czasie karmienia). Karmienie, to psychika. MOż e moniko_pkbrak miesiączki ma coś z tym wspólnego???
 
Ja nadal karmię piersią poród miałam 10 marca 2006 a okres dostałam w ten poniedziałek (wylewa się strasznie , może ta ilość jest spowodowana cesarką którą miałam) :)
 
moniś nie wiem ja miałam też można powiedzieć dwie. Jedna takie plamienie 6 tygodni po porodzie. Druga w 8 tygodniu trwała 9 dni i do tej pory nic. NIe śpieszy mi sie do niej. NA wszelki wielki zadzwoń do lekarza to ci powie ile można nie mieć ale myśle że do 1,5 miesiąca dostniesz. to troszke mało miesiąc czekać od przestania karmienia. przyjdzie zmora nie martw się
 
kinga a moja kolezanka karmila piersia i w drugim miesiacu karmienia ot to niespodzianka-dzidziuch w brzuszku
monika nie nie nie strasze ;) na pewno przyjdzie @ tez tak mysle ze za miesiac
 
to widzę że nie jestem sama bo ja też boję się ciąży ::) jeszcze karmie ale coraz mniej
w niedziele miałam okropne boleści i byłam przekonana że przyjdzie okres a tu do dzisiaj nic...
 
ja tez sie martwilam bo pirwszą dostałam szybko a druga sie spozniała i sien załamałam
ale przyszła i druga wiec myśle ze zamin to wszystko w naszym orgabnizmie wróci do normy trezba uzbroić sie w cierpliwosc
 
reklama
czesc dziewczeta :0....dziś zaczełam plamic :) to chyba dobry znak....niestety wczesniej nie miałam zadnych oznak zblizajacego sie okresu...bolesci piersi czy brzucha...jedynie głowa mi "napieprza" i jestem zmierzła ;)....mam nadzieje ze to TO...:):):)
 
Do góry