reklama

Brak miesiączki

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ododod, 30 Marzec 2016.

Tagi:
  1. ododod

ododod

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam ,zażywam tabletki antykoncepcyjne . Zmieniłam tabletki Novynette na mocniejsze Aidee. Zrobiłam przerwę 7 dniową . I zaczęłam pierwsze opakowanie Adiee. Zamiast okresu pojawił się brązowy płyn ,natomiast po 3 dniach jest już jego brak. Robiłam test a wiem ,że minął już czas od ostatniego stosunku . Wyszedł negatywny . Dodam ,że tabletki brałam regularnie . Czy ktoś zna przyczynę nie pojawienia się okresu oprócz ciąży? Proszę o pomoc !

2. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Te brązowe plamienie było po skończeniu opakowania tych nowych tabletek?? Bo tak czasami się zdarza...

Ja przeszlam z plastrów na belara i zaszłam w trakcie 1 opak. Aktualnie jestem w 11 tc
    Z tym ze ja nie dostałam okresu ani plamienie stąd test ciazowy który ku mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywny.

Test wyszedł ci negatyw ... idź na badanie beta hcg i będziesz miała pewność. Ale myślę że to zmiana hormonów u ciebie. :)

3. reklama
  4. ododod

ododod

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak skończyłam brać i następnego dnia zaczęło sie plamienie ... Szczerze bardzo by mnie to ucieszyło,gdyby nie była to ciąża no i Chyba zrezygnuje z tabletek ... Juz nie jestem do nich 100% przekonana

5. ododod

ododod

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślisz ze gdyby to była zmiana hormonów to bym nie dostała okresu po tym plamieniu? Np po skończeniu?

6. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Przy zmianie tabletek możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące plamienia nawet w trakcie brania tabletek.
    Jeśli się martwisz ciąża to dla pewności zrób badanie krwi

7. ododod

ododod

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trochę się przestraszyłam bo w tym nie było żadnej namiastki krwi . Minął już tydzień a okresu brak

8. ododod

ododod

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzisiaj odbieram wyniki zobaczymy

9. KarolaP25

KarolaP25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miałam bardzo podobnie podczas zmiany tabletem... lekarz powiedział ze po 2 opakowaniach powinno się unormować i pojawic sie plamienie. Tak tez bylo :)

10. reklama

Poleć forum