reklama

Brak miesiączki

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ododod, 30 Marzec 2016.

Tagi:
  1. ododod

ododod Początkująca w BB

Witam ,zażywam tabletki antykoncepcyjne . Zmieniłam tabletki Novynette na mocniejsze Aidee. Zrobiłam przerwę 7 dniową . I zaczęłam pierwsze opakowanie Adiee. Zamiast okresu pojawił się brązowy płyn ,natomiast po 3 dniach jest już jego brak. Robiłam test a wiem ,że minął już czas od ostatniego stosunku . Wyszedł negatywny . Dodam ,że tabletki brałam regularnie . Czy ktoś zna przyczynę nie pojawienia się okresu oprócz ciąży? Proszę o pomoc !

2. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

Te brązowe plamienie było po skończeniu opakowania tych nowych tabletek?? Bo tak czasami się zdarza...

Ja przeszlam z plastrów na belara i zaszłam w trakcie 1 opak. Aktualnie jestem w 11 tc
    Z tym ze ja nie dostałam okresu ani plamienie stąd test ciazowy który ku mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywny.

Test wyszedł ci negatyw ... idź na badanie beta hcg i będziesz miała pewność. Ale myślę że to zmiana hormonów u ciebie. :)

3. reklama
  4. ododod

ododod Początkująca w BB

Tak skończyłam brać i następnego dnia zaczęło sie plamienie ... Szczerze bardzo by mnie to ucieszyło,gdyby nie była to ciąża no i Chyba zrezygnuje z tabletek ... Juz nie jestem do nich 100% przekonana

5. ododod

ododod Początkująca w BB

Myślisz ze gdyby to była zmiana hormonów to bym nie dostała okresu po tym plamieniu? Np po skończeniu?

6. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

Przy zmianie tabletek możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące plamienia nawet w trakcie brania tabletek.
    Jeśli się martwisz ciąża to dla pewności zrób badanie krwi

7. 0la

0la Początkująca w BB

Raczej nie jestes w ciazy..mialas plamienia po zmianie tabletek : )

8. ododod

ododod Początkująca w BB

Trochę się przestraszyłam bo w tym nie było żadnej namiastki krwi . Minął już tydzień a okresu brak

9. ododod

ododod Początkująca w BB

Dzisiaj odbieram wyniki zobaczymy

10. reklama
  11. 0la

0la Początkująca w BB

I co sie w końcu okazało? ;)

12. KarolaP25

KarolaP25 Początkująca w BB

Miałam bardzo podobnie podczas zmiany tabletem... lekarz powiedział ze po 2 opakowaniach powinno się unormować i pojawic sie plamienie. Tak tez bylo :)

Poleć forum