reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak mleka

G

guest-1681834848

Gość
Cześć, mój syn ma skończone 10 miesięcy i jest karmiony piersią. Miałam bardzo stresujący tydzień i niestety dziś widzę że zatrzymała mi się laktacja... Mały płacze że nie leci nic... Z butelki nie chce mleka modyfikowanego płacze za samym cysiem chyba i to cały czas... Nie wiem już co robić pomocy, mały nie chce butelki a jak próbuję mu dać to jest histeria....
 
reklama
Cześć, mój syn ma skończone 10 miesięcy i jest karmiony piersią. Miałam bardzo stresujący tydzień i niestety dziś widzę że zatrzymała mi się laktacja... Mały płacze że nie leci nic... Z butelki nie chce mleka modyfikowanego płacze za samym cysiem chyba i to cały czas... Nie wiem już co robić pomocy, mały nie chce butelki a jak próbuję mu dać to jest histeria....
Skąd wiesz, że nic nie leci? Laktacja nie zatrzymuje się z dnia na dzień. Najlepiej skontaktuj się z cdl.
 
Jeśli dalej chcesz karmić, przystawiaj synka, może to tylko kryzys? Zmieniaj piersi, na pewno coś tam skapnie..
Wypij cos ze słodem jęczmiennym, odpręż się, popracuj laktatorem.
10 miesięcy to już całkiem spory chłopiec- poprzytulaj, ponoś, podawaj pierś.
Trzymam kciuki!!!
 
Karmię już 18 miesięcy. Miesiąc temu się rozchorowałam, mialam taka jelitowke, ze czulam sie jakbym miała już więcej nie wstać… nie miałam mleka, piersi były puste, nic nie leciało, ale mam cycoholika w domu i przystawiala sie do piersi co kilkadziesiąt minut, po dwóch dniach zaczęło wracać, a po okołu tygodniu było już normalnie. Także jeśli chcesz karmić, to wyluzuj troszkę i przystawiaj tak czesto jak tylko mały ma ochotę ;) trzymam kciuki, ze skończy sie jak u nas :)
 
Do góry